Byli gwiazdy NRL Curtis Scott i Michael Jennings złożyli wniosek do NRL o ponowną rejestrację po tym, jak obaj wypadli z gry z powodu szeregu problemów poza boiskiem.

Scott został zwolniony z Canberry w 2021 roku, a jego potencjalny kontrakt w Parramatta został zerwany, a Jennings został wyrzucony przez NRL pod koniec poprzedniego sezonu w drużynie Eels z powodu naruszenia przepisów antydopingowych.

Trzyletni zakaz dla Jenningsa został skrócony do dwóch po tym, jak przyznał się do używania zabronionych substancji i chce jeszcze raz po raz ostatni zaatakować NRL z drużyną Roosters.

Były środkowy zdobywca tytułu mistrzowskiego wystąpił w 298 meczach NRL, kiedy w przeddzień meczu finałowego w 2020 roku został dramatycznie odsunięty od drużyny Parramatty.

Sąd Rejonowy stanu Nowa Południowa Walia uznał go również za winnego znęcania się nad byłą żoną podczas ich małżeństwa.

Scott został uznany winnym napaści skutkującej rzeczywistym uszkodzeniem ciała, zwykłej napaści i zastraszania w zeszłym roku za napaść i grożenie swojemu byłemu partnerowi. Został skazany na 12-miesięczny nakaz korekty społecznej i grzywnę w wysokości 1400 dolarów.

26-letni środkowy, który w zeszłym roku grał dla Thirlmere w rozgrywkach Grupy Szóstej, jako nastolatek zdobył tytuł mistrza Anglii w 2017 roku z Melbourne.

W 2020 roku przeszedł do Raiders, ale ostatni ze swoich 23 meczów w klubie rozegrał w następnym roku, kiedy wskazano mu drzwi.

(Zdjęcie: Mark Nolan/Getty Images)

Scott chce kolejnej szansy wykazania się w NRL i omawiał powrót z klubami, ale musi uzyskać zgodę NRL.

„Wiele błędów, które popełniłem, miało miejsce, gdy byłem pod wpływem alkoholu” – Scott powiedział w wywiadzie dla NewsCorp. „Wyrzuciłem to ze swojego życia. Chodzę na spotkania AA.”

“Przepraszam. Bardzo żałuję wszystkich incydentów. Codziennie grają mi w głowie. Jest mi niezmiernie przykro, że naraziłem grę na złą reputację.

„Każdego dnia muszę budzić się i patrzeć na siebie w lustrze, a czasami trudno mi to dostrzec. Chcę sobie udowodnić, że dorosłem jako osoba. Tak, popełniłem błędy. Ale nauczyłem się od nich. Chcę pomagać innym.”Źródło

Previous articleKsiężna Kate poddaje recyklingowi kapelusz z lat dwudziestych i debiutuje klejnotami królowej z okazji Dnia Pamięci
Next articleAkcje spółki-matki Google spadają w obawie, że może stracić udział w rynku wyszukiwania na rzecz rywali wykorzystujących sztuczną inteligencję

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here