(Zdjęcie: Quinn Harris/Getty Images)

Połowa sezonu NFL jest już za nami, możemy zacząć tworzyć listę potencjalnych kandydatów na MVP.

Oczywiście nazwiska takie jak Patrick Mahomes, Tua Tagovailoa, Jalen Hurts, a nawet Trevor Lawrence powinny znaleźć się na tej liście.

Jednak zapytani o to, kto wejdzie do składu w drugiej połowie sezonu, analitycy NFL Steve Wyche i James Palmer mieli dwa interesujące typy (za pośrednictwem Jamesa Palmera).

Palmer wybrał Daka Prescotta, stwierdzając, że był najlepszym zawodnikiem na boisku podczas porażki Dallas Cowboys z Philadelphia Eagles i dodał, że w tym sezonie świetnie radzi sobie z piłką nożną, zdobywając zaledwie pięć przechwytów.

Uważa, że ​​biorąc pod uwagę sposób, w jaki Prescott w końcu znów radzi sobie z nogami, a także atak CeeDee Lamb, powinien móc włączyć się do dyskusji na temat MVP.

Z drugiej strony Wyche przewidział, że w składzie powinien znaleźć się także QB Jared Goff z Detroit Lions.

Mówił o tym, jak oczekuje się, że Lions wygrają dywizję NFC North i że powinni mieć przed sobą wiele meczów do wygrania.

Zauważa także, że Goff zanotował kilka bardzo dobrych wyników, a także świetnie radził sobie z piłką nożną.

Nie trzeba dodawać, że byłoby trochę szokujące, gdyby którykolwiek z tych graczy uciekł z nagrodą MVP i być może Joe Burrow jest bezpieczniejszym wyborem.

Z drugiej strony w tej lidze zdarzały się coraz bardziej szalone rzeczy, więc nie powinniśmy zbyt szybko wykluczać Prescotta czy Goffa.

NASTĘPNY:
Najnowszy dodatek Bears już robi ogromny wpływŹródło

Previous articleK-popowy zespół Blackpink wybrany Artystą Roku 2022
Next articleZamknięcia dróg i objazdy związane z paradą świąteczną

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here