(Zdjęcie: Andy Lyons/Getty Images)

Houston Texans już znacznie wyprzedzają harmonogram i wyglądają znacznie lepiej, niż większość ludzi myślała, że ​​na tym etapie sezonu.

DeMeco Ryans odegrał kluczową rolę w zmianie kultury w niemal krótkim czasie, ale miało to również wiele wspólnego z CJ Stroudem i jego dojrzałością.

Zapytany o sukces zespołu, znawca sieci NFL, Ian Rapoport, opowiedział, jak Ryans i weterani zachęcali Strouda i wszystkich początkujących graczy do kierowania zespołem.

Zarówno Stroud, jak i Will Anderson Jr. zostali niedawno mianowani starterami, a organizacja jest naprawdę podekscytowana tym, jak spokojnie radzą sobie pod presją oraz ich umiejętnością dawania przykładu i wymagania od swoich graczy doskonałości.

Rapoport stwierdził, że weterani nie mają pretensji do młodych zawodników za to, że są liderami; rzeczywiście to akceptują.

To może zająć drużynie długą drogę, zwłaszcza biorąc pod uwagę, ilu młodych graczy Teksańczycy mają obecnie w swoim składzie.

Stroud wygląda na kandydata do ucieczki z tytułem ofensywnego debiutanta roku w lidze, grając jak jeden z najlepszych rozgrywających w NFL.

Jego opanowanie i podejmowanie decyzji były niezwykłe jak na pierwszorocznego gracza i chociaż niektórzy uważają, że w drugim roku, kiedy liga będzie miała trochę materiału filmowego, może nastąpić regres, on wygląda jak prawdziwa supergwiazda w przygotowaniu.

Teksańczycy mogliby wygrać swoją ligę i wciąż poszukują miejsca w play-offach, co na początku sezonu wydawało się prawie niemożliwe.

NASTĘPNY:
Teksańczycy przegapią wyjątkowy mecz WR przeciwko CardinalsŹródło

Previous articleStatek towarowy z 22 załogą na pokładzie, którego częścią jest izraelski potentat powiązany z byłym szefem Mossadu, zostaje „porwany przez jemeńskich rebeliantów Houthi” na Morzu Czerwonym – po tym, jak wspierana przez Iran milicja obiecała zaatakować statki powiązane z Izraelem
Next articleTo nie jest sprawa OpenAI i ShutAI

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here