(Zdjęcie: Julio Aguilar/Getty Images)

Po żenującym rozpoczęciu sezonu NFL 2023 po przybyciu nowego głównego trenera Seana Paytona, drużyna Denver Broncos w końcu zaczęła odwracać sytuację, a zespół jest obecnie prawdopodobnie najgorętszą drużyną w lidze po pięciu zwycięstwach z rzędu.

Tylko Philadelphia Eagles mają obecnie tyle samo zwycięstw z rzędu w porównaniu z Broncos, co o czymś mówi, ponieważ Jalen Hurts i spółka grają jak najlepsza drużyna w NFL, a ich celem jest kolejny wyjazd na Super Bowl.

Ponieważ Broncos zaczynają odwracać sytuację i przypominać kompetentną drużynę piłkarską, dotarcie do play-offów NFL nie jest w tym momencie poza zasięgiem możliwości, ponieważ drużyna Russella Wilsona wskoczyła na drugie miejsce w AFC West, wyprzedzając drużynę Las Vegas Raiders z bilansem 6-5.

Biorąc pod uwagę, że po sezonie Broncos realistycznie mogą ruszyć do przodu, zespół raczej wcześniej niż później wróci na boisko jedną ze swoich najlepszych broni ofensywnych, a gwiazdor Jerry Jeudy podobno wróci do treningów, według Zaca Stevensa z DNVR Sporty.

Ze stosunkowo łatwym harmonogramem na pozostałą część meczu, poza kilkoma meczami w dywizji i wyjazdowym meczem z Detroit Lions, Denver może być w stanie sprawić, że coś się wydarzy w ostatniej fazie sezonu zasadniczego.

W 10 meczach w tym sezonie Jeudy złapał 37 podań na odległość 440 jardów i przyłożenie.

NASTĘPNY:
Broncos remisują z Orłami po znakomitej passie w NFLŹródło

Previous articleBędziesz mdleć, słysząc o pierwszym pocałunku Kelsei Ballerini i Chase’a Stokesa
Next articleTesla zaczyna dostarczać klientom Cybertrucks, a Edgy EV zaczyna się teraz od 60 990 dolarów – CNET

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here