(Zdjęcie: Rob Carr/Getty Images)

Po zaskakującej porażce u siebie z Houston Texans w niedzielę, Cincinnati Bengals nie mają zbyt wiele czasu, aby wrócić na właściwe tory, ponieważ ich kolejnym meczem w harmonogramie jest mecz wyjazdowy z Baltimore Ravens w czwartkowy wieczór.

Obecnie, z bilansem 5-4 po porażce z Teksasem, drużyna Bengals nie może sobie pozwolić na przegraną w tym sezonie zbyt wielu meczów, jeśli chce zająć jedno z siedmiu miejsc w drabince play-off AFC.

Zwycięstwo nad Ravens nie będzie łatwe, a dla Cincinnati może być jeszcze trudniejsze, ponieważ będą musieli wyjść na boisko bez defensywnego defensywy Sama Hubbarda, skrzydłowego Tee Higginsa i defensywnego Treya Hendricksona (przez Kelsey Conway z „Cincinnati Enquirer” na Twitterze).

Hubbard (kostka) i Higgins (ścięgno podkolanowe) opuścili niedzielny mecz z Houston z powodu kontuzji, a Hendrickson doznał kontuzji kolana podczas porażki z Teksasem.

Nieobecność Hubbarda i Hendricksona byłaby ogromnym ciosem dla gorączki podań Bengals i mogłaby skutkować świetnym występem rozgrywającego Ravens Lamara Jacksona w czwartek.

Potencjalną nieobecność Higginsa można nieco łatwiej odrobić, ponieważ w Cincinnati nadal oczekuje się, że na mecz AFC North w Baltimore będzie dostępny przyjmujący Ja’Marr Chase.

Nawet po czwartkowym meczu z Ravens, sytuacja Bengals w tym sezonie nie będzie dużo łatwiejsza.

Po czwartku kolejne dwa mecze drużyny Cincinnati zmierzą się z Pittsburgh Steelers i Jacksonville Jaguars, a w harmonogramie nadal mają Minnesota Vikings i Kansas City Chiefs.

Miejsce w play-off dla Bengals nie jest gwarantowane.

NASTĘPNY:
Analityk chwali drużynę AFC North QB za rozwój pod presjąŹródło

Previous articleDlaczego Jacob Elordi cieniuje "Śmieszny" Filmy z Kissing Boothem
Next articleInternet i system GPS będą zakłócane przez burzę słoneczną? Oto, co twierdzi badacz

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here