(Zdjęcie: Jeff Dean/Getty Images)

Po dotarciu do mistrzostw AFC w każdym z dwóch ostatnich sezonów drużyna Cincinnati Bengals była przez wielu postrzegana jako pretendent do tytułu mistrzowskiego przed sezonem 2023.

Zamiast tego Bengals rozpoczęli 1:3 i było wiele wątpliwości co do ich szans na sukces w tym sezonie.

Jednak to zasługa Cincinnati, ponieważ udało im się całkowicie zmienić swój sezon i obecnie mają bilans 5-3 przed pojedynkiem z Houston Texans w 10. tygodniu.

Jeśli chodzi o to, komu należy się uznanie za przemianę Bengals w ciągu ostatnich kilku tygodni, główny trener Cincinnati, Zac Taylor, chciałby, aby linia defensywna zespołu została pochwalona za ich wysiłki (za pośrednictwem Mike’a Petraglia na Twitterze).

Taylor chce, aby jego linia obrony zyskała większe uznanie, ale ich występ w tym sezonie nie był tak naprawdę niczym szczególnym.

W pierwszych ośmiu meczach obrona drużyny Bengals zdobywa drugie miejsce pod względem liczby jardów na próbę w doskoku, a obrona podań zajmuje 22. miejsce w lidze.

Teraz Cincinnati pozwala swoim przeciwnikom zdobywać średnio zaledwie 20,3 punktów na mecz, co stanowi 12. najlepszy wynik w całej lidze NFL.

Jak linia obrony Bengals ma wspólnego z ich ograniczonymi sukcesami?

Cóż, trudno określić dokładny wpływ tej jednostki, ale Taylor z pewnością uważa, że ​​jego linia defensywna znacząco zmieniła wyniki zespołu w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Cincinnati będzie potrzebować pomocy linii defensywnej, jeśli chce w tę niedzielę odnieść zwycięstwo nad Teksańczykami i ich utalentowanym debiutantem rozgrywającym, CJ Stroudem.

NASTĘPNY:
Chris Broussard mocno twierdzi, że Joe Burrow ma szansę na tytuł MVPŹródło

Previous articlePrezenty Lululemon poniżej 50 dolarów, które są tak urocze, że będziesz chciał mieć dodatkowy
Next articleTrasa marszu propalestyńskiego w Londynie: interaktywna mapa przedstawia dzisiejszy protest z okazji Dnia Rozejmu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here