(Zdjęcie: Kevin C. Cox/Getty Images)

Minnesota Vikings znaleźli się w interesującej sytuacji, ponieważ z bilansem 5-4 są dobrze przygotowani do gry w play-offach, ale brakuje im siły w ofensywie.

Zespół Vikings będzie pozbawiony Kirka Cousinsa do końca sezonu NFL 2023 po tym, jak zerwał on ścięgno Achillesa, ale zespół szybko się zmienił, wymieniając Joshuę Dobbsa.

Dobbs ma wystartować w barwach Minnesoty w ich pojedynku z New Orleans Saints w 10. tygodniu, ale może być mu znacznie trudniej, biorąc pod uwagę personel defensywny Saints.

Chociaż Dobbs spisał się lepiej, niż oczekiwano, okaże się, jak wypadnie w starciu z drużyną z Nowego Orleanu, która miała tydzień na przygotowanie się do niego.

Na początku tygodnia istniała nadzieja, że ​​Justin Jefferson powróci po kontuzji ścięgna podkolanowego po powrocie na boisko.

Wygląda jednak na to, że Wikingowie zachowują ostrożność w przypadku swojego gwiazdorskiego napastnika i nie aktywują go z powodu kontuzjowanego rezerwowego za pośrednictwem Toma Pelissero z NFL Network.

Główny trener Kevin O’Connell wspomniał, że występ Jeffersona przeciwko Saints byłby agresywny, więc ta wiadomość nie jest zaskakująca.

Kontuzje ścięgien podkolanowych, podobnie jak wszystkie inne dolegliwości miękkie, łatwo można ponownie zaostrzyć, więc Minnesota postępuje słusznie, powoli wzmacniając Jeffersona.

Ponieważ okno aktywacji zostało otwarte, Jefferson powróci w pewnym momencie sezonu zasadniczego, choć fani będą musieli poczekać jeszcze co najmniej tydzień, aby ponownie zobaczyć go w akcji.

Na razie Minnesota musi mieć nadzieję, że Dobbs podtrzyma magię i poprowadzi drużynę do kolejnego zwycięstwa.

NASTĘPNY:
Dan Orlovsky twierdzi, że 1 College QB byłby „świetny” w przypadku WikingówŹródło

Previous articleWzloty, upadki i dramat w życiu Britney Spears po zakończeniu służby konserwatorskiej
Next articleLekarze sprzeciwiający się aborcji wzywają Sąd Najwyższy do utrzymania ograniczeń dotyczących mifepristonu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here