(Zdjęcie: Kevin C. Cox/Getty Images)

Arizona Cardinals podjęli nieoczekiwany ruch, aby wymienić rozgrywającego Joshuę Dobbsa z Minnesota Vikings przed ostatecznym terminem wymiany zawodników w NFL przypadającym na Halloween.

Z perspektywy czasu nie powinno to być zaskoczeniem, biorąc pod uwagę fakt, że Kyler Murray wracał do składu w Arizonie, a Vikings desperacko potrzebowali zastąpienia Kirka Cousinsa, który doznał kończącej sezon kontuzji Achillesa.

Zespół Vikings chciał uratować sezon i dostać się do play-offów NFL, podczas gdy Cardinals chcieli, aby ich gwiazda rozgrywająca wróciła do dobrej formy, gdy tylko będzie na tyle zdrowy, aby wrócić na boisko.

Jednak przed ostatecznym terminem wymiany Dobbsa w Arizonie powiedziano mu zupełnie inną historię, a zespół wyraził chęć zatrzymania go w składzie nawet po powrocie Murraya.

Dobbs szybko nauczył się nie wierzyć, gdy ktoś mówi ci, że nie zostaniesz sprzedany w sporcie zawodowym, ponieważ sytuacja może zmienić się w każdej chwili i dokładnie tak się stało, jak wyjaśnił za pośrednictwem JPA Football i na co zareagował Darius Slay z drużyny Philadelphia Eagles, kto wie, jak to wygląda w NFL.

„Brudna gra” – Slay napisał na Twitterze w odpowiedzi na wyznanie Dobbsa.

Na szczęście dla Dobbsa, obecnie w Minnesocie znajduje się on w idealnej sytuacji, gdzie ma szansę poprowadzić drużynę do fazy posezonowej, jednocześnie wyrabiając sobie markę.

Dobbs natychmiast poprowadził Vikings do zwycięstwa i będzie starał się utrzymać tę passę w tym tygodniu, kiedy Minnesota będzie gościć Derek Carr i New Orleans Saints na stadionie US Bank.

NASTĘPNY:
Vikings ogłaszają oficjalny status Justina JeffersonaŹródło

Previous articleMarvels zmierzają w weekend otwarcia za 47–52 miliony dolarów, co jest historycznym minimum dla MCU
Next articleJak zachować aktywność nieaktywnego konta Gmail w Google

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here