Maddie Madayag Alyssa Valdez – ZDJĘCIA Z PVL

Premier Volleyball League (PVL) ma ustalić zasady dotyczące handlu pomiędzy siostrzanymi zespołami do konferencji w środku sezonu, w odpowiedzi na ruchy zawodników, które miały miejsce poza sezonem.

Maddie Madayag i Alyssa Valdez, które grają odpowiednio w siostrzanych zespołach Choco Mucho i Creamline, przedstawiły inną perspektywę, twierdząc, że wysyłka zawodników pomoże w podniesieniu poziomu gry w kraju.

„Myślę, że jest to bardziej sprawa dla całej społeczności siatkówki” – powiedział Madayag zapytany o wymianę zawodników podczas niedawnej imprezy sponsorskiej drużyny. „Konkurencja wzrośnie i będzie to z korzyścią dla wszystkich zespołów, wiedząc, że jeszcze nie osiągnęliśmy celu, jeśli chodzi o rywalizację z innymi krajami”.

Znajomość

Siostrzane zespoły zaaranżowały między sobą transakcje, w wyniku których Creamline, który stracił jedynie Ceda Domingo na rzecz Akari, przejął byłego kapitana Latającego Tytana Beę de Leona i Dendena Lazaro-Revillę. Dodatki graczy, mimo że są korzystne, nadal stanowią wyzwanie dla już istniejącego systemu wielotytułowych Cool Smashers, który opiera się na znajomości wśród członków drużyny.

„Myślę, że co roku potrzebujemy nowego wyzwania, nowej rywalizacji. I to jest wyzwanie, które, jak sądzę, na nowo dostarczy nam emocji – nie tylko nam, zawodnikom, ale także wszystkim kibicom, całej społeczności siatkówki, co jest bardzo miłe” – powiedział Valdez, były laureat nagrody dla Najbardziej Wartościowego Zawodnika.

„Nadal liczymy [familiarity]. Bea i Den trenują z nami i naprawdę dostosowują się do systemu trenera Sherwina (Menesesa)” – dodał Valdez.

Po ogólnofilipińskiej konferencji, która podniesie kurtynę nowego sezonu, PVL wprowadzi zupełnie nowy Reinforced Invitational, który łączy zaproszenie zagranicznych graczy gościnnych z jednoczesnym zaproszeniem dwóch zagranicznych drużyn do ligi w celu rywalizacji o koronę.

Do tego czasu PVL wdroży już zaplanowane zasady handlu. Opracuje także wytyczne dla Rookie Draft i górny limit wynagrodzeń, aby zapewnić uczciwą grę między zespołami, jak wcześniej informował Inquirer. INQ


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleDowód na to, że Jason Kelce jest prawdziwym MVP after-party Chiefs Super Bowl
Next article„Jestem gotowa służyć” – Kamala Harris