Były zawodnik Premier Collingwood, Jack Ginnivan, po raz pierwszy zmierzy się ze swoim starym klubem w barwach Hawthorn w ramach ligowego weekendu Gather Round w 2024 r., który ponownie odbędzie się w Australii Południowej.

20-latek został sensacyjnie sprzedany do Hawks zaledwie kilka dni po tym, jak brał udział w wielkim finałowym zwycięstwie drużyny Pies nad Brisbane w 2023 roku.

Starcie panujących premierów z Hawks zakończy weekend pod namiotem, a mecze ponownie zostaną podzielone pomiędzy Adelaide Oval (pięć meczów), Norwood Oval (dwa) i Mount Barker (dwa).

Runda rozpoczyna się od gospodarzy Adelaide i Port Adelaide w czwartkowe i piątkowe wieczory w godzinach największej oglądalności, a Crows zmierzą się z Melbourne i potencjalnie zmierzą się z byłym kolegą z drużyny Shane’em McAdamem, podczas gdy Power stoczy bitwę z Essendonem po raz pierwszy od wymiany Xaviera Duursmy i Brandon Zerk-Thatcher w ostatniej chwili podpisał umowę z AFL Trade Period.

Runda odbędzie się w dniach 4-7 kwietnia i będzie odpowiadać czwartej rundzie rozgrywek AFL, które zostaną opublikowane w całości w nadchodzących dniach.

Inauguracyjny weekend Gather Round w 2023 r. okazał się szaleńczym sukcesem, a liga podpisała umowę z rządem Australii Południowej, aby utrzymać ją w tym stanie co najmniej do 2026 r.

„Australia Południowa naprawdę to włączyła i jesteśmy podekscytowani możliwością zapewnienia fanom większych i lepszych wrażeń w 2024 roku” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny nowej ligi, Andrew Dillon.

„W zeszłym roku Gather Round miał wspaniałą atmosferę tygodnia Wielkiego Finału, począwszy od festiwalu piłkarskiego i tyrolki nad rzeką Torrens, po działania angażujące społeczność i wszystkie otwarte sesje szkoleniowe organizowane przez kluby w całym mieście. niesamowicie zabawna atmosfera, którą chcemy ulepszyć w przyszłym sezonie.”

Po tym, jak w zeszłym sezonie stadion Mount Barker w Adelaide Hills gościł tylko jeden mecz, w 2024 roku odbędą się dwa mecze: Sydney zmierzy się z West Coast w sobotnie popołudnie, a Gold Coast zmierzy się z GWS w niedzielę.

W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, na Adelaide Oval odbędzie się tylko jedno spotkanie typu double-header, w którym Carlton zmierzy się z Fremantle w sobotnie popołudnie, co doprowadzi do starcia Geelonga z Western Bulldogs tego wieczoru.

PEŁNE ZBIERANIE OKRĄGŁEGO URZĄDZENIA (cały czas AEST)

Czwartek, 4 kwietnia

Adelaide – Melbourne, Adelaide Oval, 19:40

Piątek, 5 kwietnia

Brisbane – North Melbourne, Norwood Oval, 17:10

Port Adelaide – Essendon, Adelaide Oval, 20:10

Sobota, 6 kwietnia

Sydney kontra Zachodnie Wybrzeże, Mount Barker, 13:30

Carlton kontra Fremantle, Adelaide Oval, 16:20

Geelong kontra Western Bulldogs, Adelaide Oval, 20:10

Niedziela, 7 kwietnia

Gold Coast vs GWS, Mount Barker, 12:30

Richmond kontra St Kilda, Norwood Oval, 15:20

Collingwood kontra Hawthorn, Adelaide Oval, 17:10Źródło

Previous articleOdtwórz modnie wygodny krój Gigi Hadid za pomocą butów Ugg firmy Zappos
Next articlePAGASA przewiduje, że w niedzielę niebo będzie częściowo zachmurzone lub pochmurne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here