LJay Gonzales i FEU Tamaraws. –MARLO CUETO/INQUIRER.net

MANILA, Filipiny — To się nie skończy, dopóki się nie skończy. Tak LJay Gonzales, absolwent Uniwersytetu Dalekiego Wschodu, widzi wyzwanie w pozostałych meczach drużyny Tamaraws w turnieju koszykówki mężczyzn 86. sezonu UAAP.

Pomimo oficjalnego grzebania w bilet do Final Four ligi po porażce Tamaraws 81:64 z Uniwersytetem Filipińskim w Araneta Coliseum, Gonzales powiedział, że nadal jest zadowolony z gry swojej drużyny przeciwko finalistom sezonu 85.

„To boli, że nie mogliśmy ponownie dostać się do Final Four, tak jak w zeszłym roku. Nasz sezon obfitował w wiele wyzwań i kontuzji, więc daliśmy z siebie wszystko nie tylko dzisiaj, ale nawet na treningach” – powiedział Gonzales po filipińsku.

„Nadal jestem zadowolony ze sposobu, w jaki graliśmy, nawet jeśli odpadliśmy z Final Four. Nadal walczymy o dobre wyjście.”

LJay Gonzales z FEU Tamaraws.

LJay Gonzales z FEU Tamaraws. –MARLO CUETO/INQUIRER.net

Gonzales padł po przegranej, zdobywając 20 punktów, najwięcej w meczu, ale słabo strzelał z gry, tracąc zaledwie siedem ze swoich 22 prób.

Jednak wycofanie się z rywalizacji w fazie play-off nie oznacza, że ​​droga Tamarawów się kończy.

Tak naprawdę nastawienie Gonzalesa jest teraz takie, że w dwóch ostatnich meczach składu spadnie, zwłaszcza że będzie to koniec jego kariery w zielono-złotej koszulce.

A wychodząc, chce podzielić się swoją wiedzą z młodymi działami Morayty.

„Moim zdaniem po prostu ich kieruję, ponieważ chcę podzielić się z nimi tym, czego się nauczyłem. Zawsze ich motywuję, nawet jeśli nie ma już dla nas Final Four, powinniśmy zagrać dobrze, aby mieć dobre zakończenie.

„Moje nastawienie jest takie, że chcę zakończyć UAAP z dobrą wartością, więc kiedy dojdę do zawodowców, wszystko będzie w porządku. Kiedy wchodzę na kort, zawsze myślę o tym, że to mój ostatni rok, więc mogę pokazać wszystkim, na co mnie jeszcze stać.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleAJ McLean rozmawia z żoną Rochelle, z którą był w separacji, „codziennie” pomimo separacji
Next articleGirl Squad Taylor Swift: kto należy do wewnętrznego kręgu gwiazd popu?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here