(Zdjęcie: Alex Bierens de Haan/Getty Images)

Przed rozpoczęciem sezonu wokół Detroit Lions było wiele szumu.

Po raz pierwszy od czasu przeprowadzki na Ford Field kibice kupili wszystkie bilety okresowe, a nawet zaczęli śledzić drużynę po całym hrabstwie.

Jak dotąd to się opłaciło, ponieważ mają jeden z najlepszych rekordów w lidze i w tym sezonie mierzyli się z kilkoma dobrymi drużynami.

Właśnie dlatego po wybuchu ofensywy przeciwko Justinowi Herbertowi i Los Angeles Chargers była gwiazda NFL Tony Romo zaczął ich wychwalać, a nawet przewidział, że w tym sezonie mogą wygrać Super Bowl (za pośrednictwem NFL w CBS).

Zespół Dana Campbella znacznie się poprawił od czasu jego przejęcia.

Odmienił ich obronę, dodając kilka znaczących wzmocnień poza sezonem, a drużyna ma mnóstwo rozgrywających po ofensywnej stronie pola.

Amon-Ra St. Brown, Jameson Williams, Sam LaPorta i Jahmyr Gibbs dają Jaredowi Goffowi więcej niż wystarczająco opcji przy każdym powrocie.

Udowodnili już, że mogą pokonać zwycięskie drużyny, pokonując Patricka Mahomesa i Kansas City Chiefs na początku sezonu, jednak wzbudzili pewne wątpliwości w meczu z Baltimore Ravens.

Prawdę mówiąc, być może celowanie w baner Super Bowl może być na razie trochę nierealne.

Nie ma jednak żadnych wątpliwości, że zespół ten zdecydowanie zmierza we właściwym kierunku i nie powinno minąć dużo czasu, zanim w końcu zostanie uznany za zespół kalibru Super Bowl.

NASTĘPNY:
Lions HC szczegółowo opisuje nowe plany zespołu dotyczące bieganiaŹródło

Previous articleTragedie NFL 2023: najsmutniejsze i najbardziej szokujące zgony
Next articleCabinet Reshuffle LIVE: David Cameron returns to government, Steve Barclay demoted, Victoria Atkins becomes Health Secretary and James Cleverly takes over from sacked Suella Braverman

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here