(Zdjęcie: Cameron Smith/Getty Images)

Konferencja Wielkiej Dziesiątki podjęła decyzję o zawieszeniu głównego trenera Uniwersytetu Michigan, Jima Harbaugha, na resztę sezonu za naruszenie polityki sportowej.

Według doniesień Harbaugh i Wolverines kradli znaki przeciwnym drużynom i właśnie to doprowadziło do ukarania go.

Co ciekawe, chociaż nie będzie mógł przebywać na ławce rezerwowych podczas trzech ostatnich meczów swojej drużyny w sezonie zasadniczym, będzie mógł nadal trenować drużynę podczas treningów, twierdzi Ian Rapoport.

Legendarny rozgrywający Tom Brady, sam były Wolverine, zwięźle zareagował na tę wiadomość.

Brady, pochodzący z rejonu Zatoki San Francisco, grał w drużynie Ann Arbor cztery sezony i w 29 meczach swojej kariery zdobył tam 4773 podania i 30 podań przy 17 przechwytach.

Został wybrany dopiero w szóstej rundzie draftu do NFL w 2000 roku, ale w swoim drugim sezonie rozpoczynający grę New England Patriots, QB Drew Bledsoe, zmagał się z krwawieniem wewnętrznym, co umożliwiło mu przejęcie sterów pod środkowym obrońcą, a reszta stała się historią.

Harbaugh pracował w NFL jako główny trener drużyny San Francisco 49ers przez cztery sezony i tam przekształcił podupadającą wówczas drużynę w pretendenta, który docierał do meczu o mistrzostwo NFC w każdym z pierwszych trzech lat jego pracy w tej drużynie.

Jego Niners pojechali na Super Bowl XLVII, ale przegrali z Baltimore Ravens, których trenerem był jego brat John Harbaugh.

Kiedyś Jim Harbaugh sam był rozgrywającym, a w 1995 roku dotarł do Pro Bowl, dzięki czemu Indianapolis Colts byli bardzo blisko występu w Super Bowl.

NASTĘPNY:
Analityk wyjaśnia, dlaczego bengale są teraz w stanie najwyższej gotowościŹródło

Previous articleAmanda Holden jest bezbłędna, debiutując w ryzykownej sukience z rozcięciem sięgającym ud
Next articleMusk doradza Zełenskiemu w sprawie kontrofensywy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here