Najlepszy wybór Terrafirmy, Stephen Holt. – OBRAZY PBA

MANILA, Filipiny – Stephen Holt nie pozwoli, aby dopadła go porażka na początku kariery w PBA, ponieważ główny wybór Terrafirmy w drafcie skupia się teraz na próbie poprawienia swojej formy przed resztą Pucharu Komisarza.

„To tylko jedna porażka” – powiedział Holt po zdobyciu 11 punktów, sześciu zbiórek, pięciu asyst i czterech przechwytach w piątkowej porażce Dyipa z molo NorthPort Batang Pier na stadionie Smart Araneta Coliseum 108:103.

„Ale uważam, że miałem całkiem niezły okres przygotowawczy i z każdym meczem byłem coraz lepszy, więc nie pozwolę, aby ten jeden mecz miał na mnie wpływ” – dodał.

Holt miał trudności z oddaniem piłki do Dyipa, nie trafiając w siedmiu z dziewięciu prób, w tym otwartego rzutu za trzy punkty przed upływem dwóch minut i trzykrotnej przewagi Batang Pier.

Ale jeśli są rzeczy, na których Holt zrobił wrażenie, to jego umiejętność znajdowania otwartego zawodnika i jego aktywność w defensywie.

„Jestem znany jako strzelec, pracowałem nad tym przez całą moją karierę. Bycie profesjonalistą oznacza wprowadzanie zmian” – powiedział Holt. „Jeśli mój strzał nie padnie, nadal muszę go oddać i spróbować znaleźć sposób, aby pomóc drużynie. Uważam, że w defensywie grałem całkiem nieźle.

„To tylko jedna porażka i nie możemy spuszczać głów. To długi sezon” – dodał.

Następny mecz Terrafirmy rozegra w środę przeciwko Blackwater w Ynares Center w Antipolo City.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleKourtney Kardashian grilluje Tristana Thompsona w ramach próby pojednania
Next articleBiały Dom twierdzi, że Biden i Xi spotkają się 15 listopada

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here