(Zdjęcie: Andy Lyons/Getty Images)

Sezon NFL 2023 był interesujący dla drużyny Pittsburgh Steelers, ponieważ zespół prowadził rozmowy w sprawie play-offów w AFC, jednak w trakcie sezonu zespół uporał się z wieloma problemami związanymi z kontuzjami, które utrudniały stałą, dobrą grę .

Jakimś cudem Steelers byli w stanie znieść te kontuzje i nadal odnosić zwycięstwa, a ich bilans wynosi obecnie 6-3 po niedzielnym zwycięstwie nad Green Bay Packers.

Na szczęście dla Pittsburgha w niedzielę Baltimore Ravens przegrali z Cleveland Browns, co czyni przyszłość ligi AFC North jeszcze bardziej interesującą.

Browns i Steelers mają teraz identyczne rekordy, podczas gdy Ravens spadają do 7-3.

Jednak według Adama Scheftera z ESPN , Steelers stracili kolejnego zawodnika z powodu kontuzji kończącej sezon w 10. tygodniu, a liniowy obrońca Kwon Alexander doznał kontuzji ścięgna Achillesa.

Mike Tomlin i spółka będą bardzo tęsknić za byłym zawodnikiem Pro Bowler, ponieważ zespół stara się znaleźć rozwiązanie w defensywie w drugiej połowie sezonu, a dywizja jest przepełniona talentami, a Pittsburgh nie ma zbyt wiele miejsca na błędy w dalszej karierze.

Następne dwa tygodnie będą brutalne dla Steelers, ponieważ rozegrają jeden po drugim mecze ligowe, które prawdopodobnie będą miały pewne implikacje w fazie play-off.

Oba mecze dywizji odbędą się na wyjeździe. Steelers zmierzą się z Browns na stadionie Cleveland Browns w przyszłym tygodniu, a 26 listopada na stadionie Paycor zmierzą się z Joe Burrowem i Cincinnati Bengals.

NASTĘPNY:
TJ Watt przewyższa brata JJ w kategorii znaczących workówŹródło

Previous articleCade Hudson, menedżer Britney Spears, ostro krytykuje „SNL” za kpienie z jej wspomnień
Next articleLPA zbliżający się do PH może w ciągu 24 godzin zamienić się w tropikalną depresję – Pagasa

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here