Jhazeel Trinidad (po lewej) i Eldin Guinahon są gotowi do wrzasku, gdy Manny Pacquiao Presents: Blow-By-Blow rozpocznie się w sobotę w Kamuning w Quezon City.

MANILA, Filipiny – Tytuł mistrza Filipińskiej Federacji Boksu w wadze półciężkiej będzie stawką w sobotę podczas gali Manny Pacquiao Presents: Blow-By-Blow, która znajdzie się w centrum uwagi dzięki karcie obejmującej 14 walk w Kamuning w Quezon City.

Jahzeel Trinidad z Elorde Fight Team położył na szali swój rekord niepokonanych zawodników w meczu przeciwko Eldinowi Guinahonowi z Marban Boxing-Cagayan de Oro w dzisiejszym meczu w Bernardo Sports Complex.

Uzbrojony w rekord 10-0 i pięć nokautów, Trinidad jest nieco faworyzowany do zwycięstwa w 10-rundowym starciu.

Jednak Guinahona nie można lekceważyć, ponieważ ma on wszystko, czego potrzeba, aby doprowadzić do remisu 9-1 jednym nokautem.

„Nasze poszukiwanie nowych talentów nigdy się nie kończy” – powiedział Pacquiao w pierwszą rocznicę wznowienia popularnego programu o boksie, który odegrał kluczową rolę w jego drodze do sławy i fortuny w latach 90.

Od wznowienia działalności Blow-By-Blow w listopadzie ubiegłego roku Pacquiao daje koncerty w całym kraju.

Pacquiao’s Blow-By-Blow jest jednym z miast, które gościły Blow-By-Blow.

„Blow-By-Blow tu zostanie, ponieważ jestem w pełni zaangażowany w utrzymanie filipińskiego boksu na rynku” – dodał Pacquiao.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleGrammy 2024 Odrzucenia i niespodzianki: Barbie, książę Harry i nie tylko
Next articleDziesiątki tysięcy uciekają pieszo, gdy ONZ twierdzi, że północ od Gazy to „piekło na ziemi”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here