(Zdjęcie: Ryan Pierse/Getty Images)

Przez dziewięć tygodni Baltimore Ravens wyglądają na największe zagrożenie dla reprezentowania AFC w Super Bowl, ponieważ grają jeden z najlepszych futbolów w lidze.

Ofensywa Ravens w końcu znalazła swój rytm, gdy odbierający ozdrowieli, a Lamar Jackson lepiej oswoił się z systemem koordynatora ataku Todda Monkena.

Baltimore otrzymuje kolejny sezon na poziomie MVP od Jacksona, który wygląda na znacznie pewniejszego w rzucaniu piłką, ale nie jest to jedyny powód, dla którego zespół cieszy się z tego stanu w roku.

Obrona Ravens jest elitarna na wszystkich trzech poziomach boiska i co tydzień dusi przeciwników.

Przyglądając się bliżej jednostce defensywnej Baltimore, fani mogą zobaczyć, jak naprawdę dominowali dzięki Sarah Ellison z Ravens Vault.

Trudno w to uwierzyć, ale obrona Ravens prowadzi w tak wielu ważnych aspektach, że wydaje się, że jest to szansa na zdobycie korony AFC North.

W Baltimore na czele stoi kilka młodych gwiazd, takich jak Odafe Oweh, Roquon Smith, Patrick Queen i Kyle Hamilton, a weterani, tacy jak Jadaveon Clowney i Marlon Humphrey, zapewniają stabilność i wsparcie z przodu i na zapleczu.

Ravens mają szczęście, że mają na boisku tak wielu rozgrywających jednocześnie, a 10. tydzień będzie ekscytującym wyzwaniem dla nich i fanów w meczu przeciwko Cleveland Browns.

Podobnie jak Baltimore, Cleveland ma samą w sobie niesamowitą obronę i ciekawie będzie zobaczyć, która drużyna wyjdzie na prowadzenie.

NASTĘPNY:
Odell Beckham Jr. dzieli się swoimi prawdziwymi uczuciami po meczu z BrownsŹródło

Previous article„Upiór w Operze” przedłuża występy na Broadwayu o osiem tygodni ze względu na duże zainteresowanie
Next articleSąd Najwyższy wydaje się przychylny pracownikowi poczty, który nie pracował w niedzielę w sporze dotyczącym obiektów sakralnych

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here