Xyza Gula z UST Growling Tigers szybuje i uderza obrońców NU. –ZDJĘCIE SSL

MANILA, Filipiny — Xyza Gula rozpoczął walkę na Uniwersytecie Santo Tomas, zdobywając drugie miejsce w meczu z czołowym National University w przedsezonowych mistrzostwach Shakey’s Super League (SSL) w sobotni wieczór w Rizal Memorial Coliseum.

Gula wzmocnił twardą postawę Tygrysic, popychając Lady Bulldogs do granic możliwości, zanim Bella Belen przejęła kontrolę w czwartej tercji i dokończyła kolejny doskonały bieg po tytuł, 17-25, 25-15, 20-25, 20- 25 w meczu 2.

Wysoko latająca spikerka, która prowadziła UST z 18 punktami, w tym trzema asami, powiedziała, że ​​jest zdeterminowana pokazać swoją zabójczą formę w ataku, co po raz pierwszy zaprezentowała w pierwszym sezonie Super League w zeszłym roku.

„Chciałem przywrócić moją grę. Ponieważ w tej lidze zagrałem słabo [in our previous games]. Czekałam na ten moment, aby pokazać swoją grę” – powiedziała po filipińsku.

Pomimo tego, że w swoim pierwszym przedsezonowym finale od czterech lat zadowolił się srebrem, Gula pozostał dumny z UST po tym, jak został jedyną drużyną w tym turnieju, która przegrała sety NU.

„Jesteśmy dumni, ponieważ to tak, jakbyśmy mierzyli się z międzynarodowym zespołem. Nasz zespół wciąż się odbudowuje, ale daliśmy z siebie wszystko i pokazaliśmy, że nie jesteśmy tylko krótkim zespołem UST. Stanęliśmy na wysokości zadania i pokazaliśmy, na co nas stać, walcząc do końca” – powiedział Gula.

Rozpoczynając życie bez Eyi Laure, Imee Hernandez i Mileny Alessandrini, Gula stała się jedną z głównych opcji UST wraz z Reginą Jurado i debiutantką Angeline Poyos, która zdobyła nagrody Best Outside Hitter w dwóch ostatnich turniejach SSL w tym roku.

Od wypychania NU do granic możliwości, Gula przysięga, że ​​będzie silniejszy dla UST, udając się na 86. sezon UAAP w przyszłym roku.

Być może wzmocnimy się bardziej na treningach i w naszych sercach, ponieważ tam naprawdę będziemy walczyć, nie umiejętnościami, ale walką naszych serc” – powiedziała.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleKalendarium relacji AJ McLean i Rochelle McLean
Next articlePolicja oczekuje nagrody za informacje na temat podejrzanych o zabójstwo radiotelegrafisty

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here