(Zdjęcie: Dustin Bradford/Getty Images)

NFL miało wielu legendarnych rozgrywających, ale żaden z nich nie prezentował tego samego stylu gry.

Michael Vick zawsze był wzorem dla mobilnych QB, którzy mogli przedłużać grę i mieszać, podczas gdy Tom Brady jest raczej wzorem do naśladowania dla klasycznych rozmówców sygnałowych.

Warto zauważyć, że wygląda na to, że Shedeur Sanders nie mógł się zdecydować, jakim stylem chce grać, i na szczęście dla niego nie musiał tego robić, ponieważ jest wystarczająco wysportowany, aby grać w oba.

Dlatego też zapytany o swoje porównania w NFL młodszy syn Deiona Sandersa powiedział Zionowi Olojode, że według niego jest mieszanką obu zawodników (za pośrednictwem Dova Kleimana).

Shedeur powiedział, że jest podobny do Brady’ego w tym sensie, że czuje się komfortowo, po prostu pozostając w kieszeni i maksymalnie wykorzystując czas, jaki ma na przechodzenie przez swoje postępy i trafianie w odbiory.

Z drugiej strony potrafi też wysuwać się z kieszeni, wspinać się i bawić nogami jak Vick, więc wszystko zależy od sytuacji i planu gry.

Sanders, podobnie jak jego ojciec, również pokazał swoją pewność siebie, stwierdzając, że ma „tryb legendarny”.

W tym sezonie Shedeur zwrócił na siebie dużą uwagę drużyną Colorado Buffaloes, a niektórzy uważają, że jeśli zdecyduje się zgłosić, może zostać wybranym w pierwszej lub drugiej rundzie nadchodzącego draftu do NFL.

Niemniej jednak jego ojciec już wykluczył taką możliwość.

Niedawno oświadczył, że czuje się dobrze na kampusie i nie stara się niczego spieszyć, więc wygląda na to, że będziemy musieli poczekać kolejny rok, aby zobaczyć go w grze zawodowej.

NASTĘPNY:
Analityk broni QB wśród krytykiŹródło

Previous articleJohn Travolta i Kirstie Alley: Historia miłosna
Next article96 potwierdzonych brutalnych incydentów powiązanych z sondażami w Barangaju – PNP

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here