(Zdjęcie: Cindy Ord/Getty Images dla SiriusXM)

Baltimore Ravens mają bilans 7-3 i czasami wyglądają spektakularnie.

Jesteśmy zachwyceni nowym wyglądem ataku Todda Monkena i tym, jak dominująca może wyglądać ich obrona.

Z drugiej strony wszystkie trzy porażki miały miejsce po stracie prowadzenia w końcówkach meczów, a dwie z nich miały miejsce przeciwko rywalom z dywizji — Pittsburgh Steelers i Cleveland Browns.

Mając to na uwadze, legenda NFL Shannon Sharpe wyraziła swoje obawy dotyczące tej drużyny, stwierdzając, że po prostu nie ufa Lamarowi Jacksonowi.

W swoim ostatnim występie w programie „First Take” stacji ESPN Sharpe stwierdził, że zespoły nie powinny akceptować w przypadku zwycięstwa niczego, czego nie zaakceptowałyby w przypadku przegranej, dlatego też narracja o zwycięstwie Ravens nawet wtedy, gdy Lamar nie gra dobrze jest daremne.

Podkreślił, że Jackson ma w tym sezonie tyle samo podań przyłożenia co Mac Jones (10), dodając, że tyle samo razy odwracał piłkę (pięć przechwytów i pięć straconych fuffów).

Sharpe uważa, że ​​ten zespół został mocno przereklamowany i martwił się tendencją do relaksowania się i po prostu pozwalania rywalom wrócić do gry.

Postawił ich w szał za przegraną meczu, w którym mieli 97,1% sugerowanego procentu zwycięstw, po wejściu do czwartej kwarty z dwucyfrową przewagą.

Ostatecznie żadna drużyna nie jest tak dobra, jak wygląda w najlepszym meczu, ani tak zła, jak wygląda w najgorszym, ale tendencja do wypuszczania prowadzenia powinna zaalarmować sztab trenerski Johna Harbaugha, zanim będzie za późno.

NASTĘPNY:
Skip Bayless porównuje młodego QB NFL do Patricka MahomesaŹródło

Previous articleMetamorfoza włosów w miodowym blondzie Rihanny podniesie Cię na duchu
Next articleSprawdzenie faktów: Czy Pardison Fontaine był nauczycielem? W związku z ponownym pojawieniem się tweetów

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here