(Zdjęcie: Tim Bradbury/Getty Images)

Sezon NFL 2023 był dla drużyny New York Giants jedną za drugą trudną przeszkodą, która borykała się z kilkoma kontuzjami kluczowych graczy.

Giants stracili Daniela Jonesa na resztę roku, kiedy zerwał więzadło krzyżowe przedniego w czasie porażki z Las Vegas Raiders w 9. tygodniu, co zmusiło rezerwowego Tommy’ego DeVito do działania.

Utrata Jonesa to ogromny cios dla Nowego Jorku, ale w drużynie nie ma także Tyroda Taylora, który znajduje się na ławce rezerwowych po kontuzji w 8. tygodniu.

Pierwszy sezon DeVito w NFL był pełen wrażeń, ponieważ w obu przypadkach musiał poddać się kontuzji Jonesa i Taylora, ale 10. tydzień to jego pierwszy start w karierze jako rozgrywający.

DeVito ma przed sobą mnóstwo pracy, gdy Giants zmierzą się z Dallas Cowboys, którzy muszą być podekscytowani perspektywą dotarcia do rezerwowego.

Jednak DeVito ma jedną zaletę: komfort życia w domu, wciąż zapewniany przez Adama Scheftera z ESPN.

Podobnie jak wielu millenialsów, DeVito wydaje się cieszyć korzyściami, jakie daje mieszkanie z rodzicami, takimi jak bezpłatne posiłki, pranie i inne usługi.

Zabawne jest dla fanów myślenie o zawodowym rozgrywającym takim jak DeVito, który wciąż dzieli przestrzeń z rodzicami, ale trudno go winić za oszczędność.

Na jego nieszczęście w niedzielę nie będzie miał domu rodziców, do którego mógłby wrócić, ponieważ on i Giants wyruszają w trasę na mecz przeciwko Cowboys pod namiotem.

NASTĘPNY:
Saquon Barkley zdobywa ważne wyróżnienie w NFL poza boiskiemŹródło

Previous articleKsiężna Sophie to wizja w czarnej welurowej sukience z przezroczystymi rękawami na Festiwalu Pamięci Królewskiego Legionu Brytyjskiego
Next articleProtestujący przeciwko wojnie w Gazie maszerują na dom Bidena (WIDEO)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here