Home Sporty Robert Kraft nazywa zmagania Patriotów „naprawdę rozczarowujące”

Robert Kraft nazywa zmagania Patriotów „naprawdę rozczarowujące”

8
0

Sześć triumfów drużyny New England Patriots w Super Bowl w ciągu dwudziestu lat pod wodzą trenera Billa Belichicka zaciera się w pamięci, a zmagania drużyny New England Patriots w tym sezonie stworzyły niepewność co do przyszłości Belichicka w Nowej Anglii. Po raz pierwszy właściciel zespołu Robert Kraft publicznie przyznał się do swojego rozczarowania niedzielnymi zmaganiami na boisku w tym sezonie.

Podczas wywiadu Kraft nie odniósł się bezpośrednio do statusu Belichicka z należącą do ligi siecią NFL przed meczem Patriots w Niemczech przeciwko Indianapolis Colts. Stwierdził jednak, że występ zespołu nie spełnił jego oczekiwań na ten sezon. Patriots pobili w niedzielnym meczu bilans 2-7.

„To już 30. rok, kiedy mam zaszczyt być właścicielem tego zespołu, a nigdy nie miałem 2–7 lat” – powiedział Kraft. „To naprawdę rozczarowujące. Miałem też nadzieję, że wszystko będzie dużo lepsze, tak jak wiem, że mieli nasi fani. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie szansa na zresetowanie się i uczynienie tego roku znacznie lepszym. Nie tego spodziewaliśmy się w tym roku.”

Kraft powiedział, że „bardzo” chce wygrać mecz z Colts, dodając, że rozmawiał z zespołem po treningu w Niemczech w tym tygodniu.

„Miałem fanów, którzy podchodzili do mnie na ulicy i oglądali [Patriots special teams standout] Tata Matthew Slatera, Jackie, grał tu 33 lata temu” – powiedział Kraft. „I pamiętają sztuki, które stworzył. Użyłem tego jako przykładu, aby porozmawiać z zespołem po treningu i powiedzieć, że poza Super Bowl nie znam innych meczów, które tworzą takie wspomnienia jak te międzynarodowe mecze, podczas których ludzie dostają ich tak mało . To świetna szansa na pozostawienie po sobie śladu i pozostawienie wspaniałych wspomnień.”

Analiza: Jeśli Bill Belichick zakończy karierę, oto kto może go zastąpić w Nowej Anglii

Kraft stwierdził, że rzadko zdarza mu się zwracać do graczy Patriots w grupie.

„To jedyny raz, kiedy to zrobiłem w tym roku” – powiedział Kraft. „Jedynym innym momentem jest Święto Dziękczynienia, kiedy my wszyscy, którzy mamy zaszczyt posiadać drużyny NFL i mamy zdrowe rodziny, mamy za co być wdzięczni”.

Przed niedzielą Kraft publicznie milczał na temat pogarszającej się sytuacji drużyny na boisku w tym sezonie. Poza sezonem powiedział, że „bardzo ważne” jest dla niego dotarcie w tym sezonie do play-offów. Zamiast tego Patrioci spadli. Do Niemiec udali się z pięcioma porażkami w ostatnich sześciu meczach. Lata, które upłynęły od odejścia rozgrywającego Toma Brady’ego, były coraz bardziej niepodobne do patriotyzmu.

Patriots przystąpili do niedzielnego meczu z bilansem 27-32 w sezonie zasadniczym, odkąd Brady opuścił drużynę po sezonie 2019. W tym okresie tylko raz dotarli do play-offów i nie odnieśli żadnego zwycięstwa posezonowego. Brady wygrał kolejny Super Bowl w swoim pierwszym sezonie z Tampa Bay Buccaneers. Dotarł do play-offów w każdym ze swoich trzech sezonów w Buccaneers, zanim w lutym ogłosił przejście na emeryturę.

NFL Primer: 49ers mają nadzieję, że przybycie Chase’a Younga przyspieszy szybkie podania

Belichick kontroluje projekty Patriots i plany bezpłatnej agencji, a Patriots brakuje w ich składzie najlepszych talentów i sprawdzonego rozgrywającego franczyzowego. Wykorzystali wybór w pierwszej rundzie draftu w 2021 roku na Macu Jonesie. Jones w swoim debiutanckim sezonie dotarł do play-offów, ale od tamtej pory nie zrobił żadnego postępu ze względu na niestabilną sytuację w sztabie trenerskim ofensywy.

Niewiele osób w lidze spodziewa się, że sytuacja Belichicka zostanie rozwiązana znacznie bliżej końca sezonu. Niektórzy przedstawiciele tego sportu podejrzewają, że Patriots mogą ubiegać się o rekompensatę za wybór draftu od innej drużyny NFL w zamian za Belichicka, którego prawdopodobnie obowiązuje kontrakt wykraczający poza ten sezon, jeśli nie zamierza pozostać w Nowej Anglii. Belichick rozpoczął w niedzielę 16 zwycięstw za Donem Shulą, co stanowiło najwięcej zwycięstw trenera w historii NFL, włączając w to zwycięstwa posezonowe.Źródło

Previous articleMama umiera po zażyciu leku Ozempic, aby schudnąć na wesele córki
Next articleSzkocki komik Leo Kearse publikuje apel o odnalezienie swojego zaginionego 15-letniego siostrzeńca po tym, jak zniknął w piątek z domu swojej matki w Glasgow

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here