(Zdjęcie: Stacy Revere/Getty Images)

New Orleans Saints powoli zaczynają odkrywać siebie w ofensywie, po zwycięstwie w 9. tygodniu nad Chicago Bears.

Derek Carr potrzebował trochę czasu, aby rozwinąć chemię w swoim nowym korpusie przyjmującym, ale wygląda na to, że weteran w końcu czuje się pewniej, prowadząc atak.

Carr ma do dyspozycji wysokiej jakości broń, taką jak Chris Olave i Alvin Kamara, a także speedster Rashid Shaheed, którego udało mu się znaleźć podczas kilku wybuchowych zagrań z podaniami.

Jednakże Carr’s nawiązał także dobry kontakt z Michaelem Thomasem, który w końcu wygląda na zdrowego po zmaganiu się z kontuzjami przez ostatnie dwa sezony.

Chociaż Thomas nie należał do elity, jaką był w przeszłości, nadal stanowił niezawodny cel na krótkich i średnich dystansach.

Status Thomasa na 10. tydzień przeciwko Minnesota Vikings był niepewny po tym, jak został aresztowany pod zarzutem baterii, ale oczekuje się, że zagra za pośrednictwem Eda Werdera z ESPN.

Według doniesień Thomas miał wypadek z mężczyzną, który w jego sąsiedztwie prowadził prace budowlane, i zaparkował przed domem szerokiego odbiorcy.

Wdali się w słowną sprzeczkę, a sytuacja zaostrzyła się, gdy mężczyzna rzekomo zaczął nagrywać Thomasa na swoim telefonie.

Według doniesień Thomas rzucił cegłą w przednią szybę mężczyzny, choć zgłoszono niewielkie lub żadne uszkodzenia.

Wideout został następnie aresztowany i zarezerwowany bez żadnych incydentów, a później wypuszczony kilka godzin później.

Na razie wydaje się, że Thomas jest czysty, chociaż kara ze strony zespołu lub ligi prawdopodobnie nadejdzie później.

NASTĘPNY:
Obrońca Świętych komentuje różnice między Derekiem Carrem i Drew BreesemŹródło

Previous articleCamerimage otwiera się hołdem dla byłego prezesa Akademii Johna Baileya, Adama Drivera, który przyjmuje honor aktorski i występ Willema Dafoe w ostatniej chwili
Next articleTysiące ludzi demonstrowało w Tel Awiwie, wzywając do uwolnienia jeńców

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here