(Zdjęcie: Billie Weiss/Getty Images)

Po ciężkiej porażce z Cincinnati Bengals w 9. tygodniu drużyna Buffalo Bills będzie chciała odrobić straty w meczu Monday Night Football przeciwko Denver Broncos.

Przez większą część sezonu NFL 2023 drużyna Bills notowała wzrosty i spadki, a niektórzy zastanawiają się, czy rzeczywiście należą do wewnętrznego kręgu pretendentów do Super Bowl.

Josh Allen musiał częściej niż zwykle dźwigać atak, ponieważ linia ataku przesunęła się w wyniku ochrony podań, a gra biegowa nie była tak skuteczna, jak liczył zespół.

Kontuzje również nawarstwiały się w trakcie sezonu zasadniczego, szczególnie w defensywie, gdzie Buffalo straciło kilka kluczowych fragmentów gry.

Na początku tygodnia pojawiły się pewne obawy dotyczące skrzydłowego Stefona Diggsa, który pojawił się w raporcie dotyczącym kontuzji z powodu problemów z plecami.

Na szczęście wygląda na to, że Buffalo zachował ostrożność w stosunku do Diggsa, ponieważ nie nosi on informacji o kontuzji przed meczem z Broncos za pośrednictwem oficjalnego konta zespołu na Twitterze.

Oprócz Allena, Diggs jest najstabilniejszą częścią ataku i rozpoczyna kolejną kampanię na poziomie Pro Bowl.

Chociaż Allen ma inne opcje do pracy w postaci Gabe’a Davisa i Daltona Kincaida, Diggs pozostaje sercem podań i powinien być gotowy na kolejny dobry występ przeciwko przeciętnej obronie Denver.

Buffalo może nie wygląda na molocha, którego większość oczekiwała w tym roku, ale jeśli Allen i Diggs będą zdrowi, mogą grać z każdą inną drużyną w lidze.

NASTĘPNY:
Gwiazda Billsa nagle znalazła się w raporcie dotyczącym kontuzji podczas meczu z BroncosŹródło

Previous articleJason Tartick i Kaitlyn Bristowe spotykają się po raz pierwszy po rozstaniu
Next articleNie żyje Nahee: południowokoreańska piosenkarka i autorka tekstów

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here