Vanie Gandler i Cignal HD Spikers odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu. – ZDJĘCIE PVL

MANILA, Filipiny–Cignal przełamało czkawkę w trzecim secie i odniosło czwarte zwycięstwo z rzędu w Ogólnofilipińskiej Konferencji Premier Volleyball League po sobotnim zwycięstwie 25-15, 25-23, 18-25, 25-19 nad tracącym pozycję Petro Gazzem w PhilSports Arena w Pasig City.

Najlepszy w karierze występ Vanie Gandler, który wyniósł 23 punkty, złożony z 19 ataków, trzech bloków i asa, pomógł HD Spikers poprawić wynik do 5-2.

„Spodziewaliśmy się, że nasz mecz z Petro Gazzem będzie trudny, ponieważ mieli solidnych starszych zawodników” – powiedział po filipińsku trener Shaq delos Santos. „Wiemy, że dobrze radzą sobie z presją. Dobrze, że zespół spisał się na medal.”

“Ich występ [in the third set] Dla mnie również nie było to w porządku, ponieważ wiemy, że jeśli dobrze się poruszają, wynik byłby dobry” – powiedział.

Cignal miał także Cesa Molinę, który zdobył 17 punktów za 15 zabójstw, a Gel Cayuna dziewięć punktów za trzy asy, 12 doskonałych kopnięć i 14 doskonałych setów.

„Dobrze, że w czwartym secie, pomimo powolnego początku, nasza końcówka była mocna i jestem wdzięczny, że zespół naprawdę chciał wygrać” – dodał Delos Santos.

Ces Molina Cignal PVL

Ces Molina. – ZDJĘCIE PVL

HD Spikers zdołali zremisować do stanu 10 po odzyskaniu sił po rozpoczęciu 7-2 Petro Gazz, zanim Anioły ostatecznie zdobyły trzecią klatkę.

W ostatnim secie Cignal odzyskał spokój, mimo że Petro Gazz objął prowadzenie, po czym HD Spikers wycofali się, a Gandler zdobył punkt meczowy.

„Powiedziałem im, że musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Petro Gazz ma również dużo cierpliwości w atakach, obronie i blokach. Wszyscy chcieli wygrać, więc wszyscy poszli za nimi” – powiedział Cayuna.

Anioły przegrały teraz trzy z rzędu po rozpoczęciu konferencji przy wyniku 4:0, pomimo zdobycia 16 punktów od Grethcela Soltonesa i po 11 punktów od Remy’ego Palmy i Jonaha Sabete.

W czwartek Petro Gazz po pięciosetowej porażce z obrońcą tytułu Creamline 25-22, 23-25, 25-27, 25-19, 15-13.

„Wiemy, że naszym celem będzie trudne, ale nie niemożliwe, wygrać ostatnie pozostałe mecze. Przebieg gry nie jest płynny ani doskonały, ale osiągamy rezultaty” – powiedział Delos Santos. „Nie wystarczy, że jeśli wygramy, to wszystko. Nigdy nie możemy popadać w samozadowolenie.

„[Gandler, Molina and Cayuna’s] przywództwo naprawdę podniosło nas na kort. Pracujemy nad tym, aby być bardziej solidnymi na korcie, ponieważ jeśli tak się stanie, na pewno zanotujemy lepszy występ.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.

W czwartek w FilOil EcoOil Center w San Juan City Cignal spotyka się z F2 Logistics.Źródło

Previous articleTravis Kelce skupił się na „On the Future”, a nie na koncercie Taylor Swift
Next article‘Like a horror movie’: The men defending their homes in Sudan’s bloody war

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here