Eya Laure Chery Tiggo Crossovers w ogólnofilipińskiej konferencji PVL. -ZDJĘCIE PVL

MANILA, Filipiny – Chery Tiggo pokonała kryzys w pierwszym secie i odniosła zwycięstwo 14-25, 25-20, 28-26, 25-19 i przerwała passę pięciu zwycięstw drużyny PLDT w Premier Volleyball League ( PVL) Ogólnofilipińska konferencja w PhilSports Arena w Pasig City.

Do drużyny Crossovers dołączyło pięciu zawodników, którzy w swoim poprzednim meczu z Nxled w czwartek stracili Imee Hernandeza z powodu kontuzji. ​​Zespół prowadzony był przez Eyę Laure, która zakończyła mecz z 18 punktami, za 16 zabójstw i dwoma asami.

PLDT dobrze rozpoczęło mecz, wygrywając 14-25 w pierwszym secie, po czym dostosowanie siły roboczej Chery i znacznie lepszy atak pomogły drużynie Crossovers przejąć kontrolę nad starciem.

W trzecim secie toczyła się zacięta walka, zanim Savannah Davison z PLDT ponownie wykonała kluczowy serwis i otrzymała błąd, po czym oddała bramkę Chery.

„[Our players] nie byli aż tak agresywni, mając znów powolny start” – powiedział po filipińsku asystent trenera Kung Fu Reyes, który po filipińsku oddał rzuty dla Chery po raz trzeci w miejsce głównego trenera Aarona Veleza. „Ale może blok PLDT był naprawdę dobry (w pierwszym secie).”

– Nie mieliśmy zbyt wielu dobrych pierwszych piłek, a w pierwszym secie mieliśmy miękkie serwisy. Dostosowaliśmy naszych zawodników, wzmocniliśmy nasze serwisy i bloki, aż powoli poczuliśmy, że presja wzrasta” – kontynuował.

Crossovery Chery Tiggo.

Crossovery Chery Tiggo. –ZDJĘCIE PVL

EJ Laure dodała 13 punktów za 11 ataków i dwa asy, Ponggay Gaston 12, powracając Mylene Paat 11 i Cza Carandang 10, co można przypisać doskonałej grze Jas Nabor, która zakończyła mecz z 19 znakomitymi setami.

„Mieliśmy wiele opcji, za każdym razem pięć opcji, pod warunkiem, że zdobędziemy dobrą pierwszą piłkę, nawet jeśli nie będzie to idealne podanie. Możemy wiele zrobić, więc dziękuję, Jasmine (Nabor)” – dodał Reyes.

Po tym trudnym pierwszym secie Chery uzyskała przewagę 6-1 w serwisach, ale PLDT nadal miało przewagę 13-6 w blokach.

Davison wyprzedził High Speed ​​Hitters z 16 punktami, Eriką Santos 14 i Dellem Palomatą 13.

Jeśli będziemy mieli dobrą pierwszą piłkę, widzę, że wszyscy jesteśmy gotowi [to attack]. Bez tego przeciwnicy mieliby ugruntowany blok, więc nad tym musimy dalej pracować” – powiedział Nabor.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.

„Zawsze mamy wolne starty, więc musimy być agresywni od samego początku. Zawsze jesteśmy wolni, a potem decydujemy się na zminimalizowanie przewagi przeciwnika, co nie może się zdarzyć w każdym meczu, bo co się stanie, jeśli przeciwnik będzie naciskał na prowadzenie” – dodała.Źródło

Previous articlePatrząc wstecz na każdy szczegół 3-dniowego ślubu Paris Hilton
Next articleTajna dostawa broni i nalot przez rzekę: najnowsze na Ukrainie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here