Creamline Cool Smashers podczas meczu PVL w Cagayan De Oro. – ZDJĘCIE PVL

CAGAYAN DE ORO — Gdziekolwiek udają się Creamline Cool Smashers, podążają za nimi ich fani.

Stadion na szczycie góry w Mieście Złotej Przyjaźni przypominał boisko macierzyste drużyny Cool Smashers z 9682 widzami, co zapewniało im elektryzującą atmosferę, która dodawała im sił, aby pozostać niepokonanymi od siedmiu meczów w drugiej lidze Premier Volleyball League (PVL) 2023. Konferencja filipińska.

Fani Cagayanon obsypali ulubioną przez publiczność Creamline ogłuszającymi wiwatami, gdy supergwiazdy Alyssa Valdez i Jema Galanza dołączyły do ​​rąk, aby zgarnąć PLDT, 25-23, 25-21, 25-19, w sobotę w Międzynarodowym Centrum Kongresowym Aquilino Q. Pimentel.

Był to drugi mecz Creamline poza miastem po ich wycieczce do Batangas w zeszłym miesiącu, ale gdziekolwiek grali – w Manili czy na prowincji – zawsze kończyło się to przewagą własnego boiska dla zwycięskiego klubu PVL.

Dla Alyssy Valdez, która od czasów studiów w drużynie Ateneo Blue Eagles jest jedną z najsłynniejszych siatkarek w kraju, kibice zawsze inspirują ich do przeniesienia gry na wyższy poziom.

„Nigdy nie znudzi nam się granie i ulepszanie naszego rzemiosła również dzięki nim. Myślę, że daje im to radość, daje nam radość. Właśnie tego chcemy, aby widzowie byli szczęśliwi i po prostu miło jest, że możemy zjednoczyć się poprzez sport” – powiedziała Valdez, która rozegrała tutaj swój pierwszy pełny mecz w turnieju i zakończyła mecz z 13 punktami i 10 doskonałymi przyjęciami.

Alyssa Valdez Michele Gumabao Kremowa linia PVL

Alyssa Valdez (z lewej) i Michele Gumabao podczas meczu Creamline z PLDT. – ZDJĘCIE PVL

Trzykrotny Najcenniejszy Zawodnik PVL docenił wysiłek fanów, którzy znaleźli czas, aby dojechać do obiektu na szczycie góry, aby kibicować i spotkać się ze swoimi siatkarskimi idolami.

„Szczerze mówiąc, to bardzo daleko i prawie na szczycie góry, więc nie spodziewaliśmy się, że wszyscy przybędą tutaj z rodziną i przyjaciółmi” – powiedział Valdez po filipińsku. „Dziękujemy wszystkim fanom tutaj, w CDO, za ciepłe przyjęcie. Szanujemy ich i ich gościnność. Mamy nadzieję, że zagramy ponownie tutaj, w CDO.”

Trener Creamline Sherwin Meneses zgodził się z Valdezem, chwaląc ich gościnność i udogodnienia, zwłaszcza miejsce.

„Ich miejsce jest piękne. Naprawdę zaopiekowali się nami od hotelu aż do naszej gry. Dobrze się do tego przygotowali (PVL w trasie). Jesteśmy wdzięczni CDO, a potem także odnieśliśmy zwycięstwo. To było wspaniałe doświadczenie” – powiedział Meneses po filipińsku.

Valdez ma nadzieję, że Creamline i inne drużyny PVL będą częściej organizować mecze poza miastem, aby dotrzeć do swoich kibiców w innych częściach kraju.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.

„Mamy nadzieję, że uda nam się pojechać do większej liczby województw, aby młodzież miała świadomość, że można grać także w siatkówkę i inne sporty. Nie mogę się doczekać, aż ich zobaczę i usłyszę, jak kibicowali naszej drużynie i innym zespołom” – powiedziała.Źródło

Previous article„Scott Pilgrim startuje” zapewnia coś, czego komiks i film nigdy nie zrobiły
Next articleIzba zapewnia szybkie udostępnienie pomocy przy odbudowie obszarów Sarangani dotkniętych trzęsieniem ziemi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here