Alyssa Solomon z NU Lady Bulldogs. –ZDJĘCIE SSL

MANILA, Filipiny — Alyssa Solomon mogła przewodzić drużynie National University w pierwszym meczu finału drugiego sezonu Shakey’s Super League (SSL) Pre-Season Championship, ale przypisała zasługę drugim zawodnikom, którzy pomogli im odzyskać siły po pierwszym secie strata.

Zespół Lady Bulldogs przegrał w pierwszym secie turnieju, ale szybko się podniósł i odrobił straty na korzyść University of Santo Tomas (21-25, 25-16, 25-19, 25-17) i zbliżył się do zwycięstwa po kolejnym zwycięstwie w turnieju .

To Arah Panique, Kaye Bombita i Aisha Bello wywołały atak Lady Bulldogs w drugim secie, który wyrównał do jednego seta. Następnie w piątkowy wieczór w Rizal Memorial Coliseum Solomon i starterzy przejęli kontrolę nad odstawieniem Tygrysic.

– W pierwszym secie brakowało nam radości. Nasi drugoligowcy pokazali nam, że w drugim secie bawili się i grali bez presji” – powiedział po filipińsku Solomon, który zakończył mecz z 15 punktami zdobytymi na podstawie 11 ataków, trzech asów i bloku.

„Więc my, początkujący, dlaczego nie zagrać tak jak oni?”

Solomon połączył siły z Bellą Belen i Vange Alinsugiem, aby zadać UST ostatnie ciosy i zakończyć to, co rozpoczęło się na ławce rezerwowych, podczas gdy NU pozostało niepokonane od dziewięciu meczów.

„Jestem z nich bardzo dumny, ponieważ w kilku ostatnich meczach ich występy nie były na tym poziomie. W drugim secie pokazali, że nie chcą przegrać, ale jednocześnie potrafią cieszyć się grą” – powiedziała.

Obecny MVP SSL nadal chwalił UST za doprowadzenie ich do granic możliwości po tym, jak Regina Jurado, Angeline Poyos i Jonna Perdido utrudnili im to.

„UST naprawdę ciężko pracował na każdy punkt i nie pozwolił, aby piłka spadła. Jestem szczęśliwy, ponieważ udało nam się odnieść to zwycięstwo” – powiedział Solomon.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.

NU ma szansę zdobyć tytuł w drugim meczu z rzędu, zdobywając drugi z rzędu doskonały tytuł w mistrzostwach w sobotę o 17:00

Musimy zachować koncentrację i pozostać głodni. Nie możemy popadać w samozadowolenie” – powiedział Solomon.Źródło

Previous articleMegan Fox debiutuje w chłopięcej stylizacji po niesamowitej transformacji włosów w stylu science-fiction
Next articleZamień swój rosnący kapitał własny w gotówkę, której możesz użyć

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here