St George Illawarra będzie pechową 17. drużyną, która odpadnie z Magic Round, a Dragons mają wyruszyć w wielki weekend w Brisbane.

NRL ma ujawnić pełną listę meczów na sezon 2024 na początku przyszłego tygodnia, ale przecieki Codzienny Telegraf ujawnili, że po tym, jak Newcastle opuściło wydarzenie w 2023 roku, w Magic zaginą ludzie Shane’a Flanagana.

Według doniesień zostaną rozegrane następujące mecze: Parramatta przeciwko Melbourne, Manly przeciwko Brisbane, Canberra przeciwko Canterbury, Tigers przeciwko Dolphins, Cowboys przeciwko Souths, Cronulla przeciwko Roosters, Warriors przeciwko Penrith oraz Titans przeciwko Newcastle.

Byłoby to porównywalne z poprzednimi latami: Manly generalnie przeniósł grę przeciwko Broncos na rzecz Magic, tracąc przy tym przewagę u siebie, a Cronulla i Wests Tigers również zdecydowały się przyjąć premię pieniężną związaną z grą Magic na własnym stadionie .

Trzy mecze z 2023 r. zostaną powtórzone, a Bulldogs, Raiders, Warriors i Panthers ponownie zmierzą się ze sobą, a także Manly i Brisbane.

„To, że nie zagram w Magic Round, nie martwi mnie aż tak bardzo” – powiedział nowy trener Dragons, Flanagan.

„To rozczarowujące dla naszych fanów. Mamy dużą rzeszę fanów w Brisbane i okolicach. Gramy z Tytanami i Delfinami, więc spodziewam się, że wielu fanów będzie miało okazję zobaczyć grę ich Smoków. Podczas gdy część mnie jest zawiedziona, reszta mówi: „Idź dalej i co dalej”.

„Kiedy dojdzie do remisu, należy przyjrzeć się zmianom sytuacji i mieć blok przeciwko trzem lub czterem najlepszym zespołom. Sprawdzasz, ile masz do odbycia podróży i jak to jest w Origin.

„Nie mogę się doczekać trenowania przeciwko Cronulli, a zwłaszcza powrotu do Shark Park. Wygraliśmy tam kilka meczów i planuję wygrać jeszcze kilka.Źródło

Previous articleShania Twain wypowiada się później "Bardzo straszne" Katastrofa autobusu wycieczkowego
Next articleUczennica z Ohio twierdzi, że była nękana przez mężczyznę, który „poprosił o przyłączenie się”, gdy przebierała się w toalecie, gdy dziesiątki uczniów wyszło, by zaprotestować przeciwko polityce szkoły dotyczącej toalet dla osób transpłciowych

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here