Home Sporty Perris Jones z Wirginii odzyskuje sprawność po przerażająco wyglądającej kontuzji

Perris Jones z Wirginii odzyskuje sprawność po przerażająco wyglądającej kontuzji

8
0

Biegacz Virginia Perris Jones odzyskał ruch w kończynach po kontuzji podczas czwartkowego wieczornego meczu wyjazdowego ze szkołą nr 13 Louisville ogłoszony wczesny piątek rano.

Pod koniec trzeciej kwarty zabezpieczający Cam’Ron Kelly i kilku innych kardynałów uderzyło Jonesa po tym jak złapał podanie w mieszkaniu rozgrywającego Anthony’ego Colandrei. Jones spalił piłkę, ale piłkę odzyskał kolega z drużyny Wirginii Malik Washington, który przebiegł 42 jardy i zdobył przyłożenie.

Podczas 10-minutowej przerwy w meczu, pośród wyciszonej publiczności na stadionie L&N, pracownicy medyczni ustabilizowali Jonesa, zabrali go z boiska i zabrali do szpitala UofL, gdzie przeszedł badanie MRI i pozostał na noc.

„To bardzo, bardzo trudna rzeczywistość w sporcie, w który gramy, że każda gra może się tak zakończyć, a tego nikomu nie życzę” – trener Wirginii Tony Elliott powiedział po grze. „Człowieku, wiem jedno: to twardy młody człowiek i ryzykuje za każdym razem, gdy wychodzi do tej drużyny piłkarskiej. [We’re] wierząc i modląc się o jego całkowite wyzdrowienie. Oddaję to w ręce Pana i proszę o to z góry, wierząc, że tak się stanie”.

Kelly powiedział reporterom po meczu, że Jones upadł, więc i on upadł, próbując się z nim zmierzyć.

„Po prostu się za niego modlę” Kelly powiedział. „Powiedziałem mu, co do mnie należy, kiedy leżał na noszach. Nie mam dla niego nic poza miłością. Mam nadzieję, że szybko powróci do zdrowia.”

Kelly przez krótki czas był członkiem Cavaliers, a po przeniesieniu się z Karoliny Północnej wziął udział w tegorocznym wiosennym meczu w Wirginii. W kwietniu podjął decyzję ponownie przenieść się do Louisville.

Przyłożenie Waszyngtonu dało Cavaliers prowadzenie 21-14, ale Cardinals pokonali Virginię 17-3 w czwartej kwarcie i odnieśli zwycięstwo 31-24.Źródło

Previous articleShawn Mendes przyłapany z Charliem Traversem z brytyjskiego Big Brother
Next articleSophia Loren Szybkie fakty

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here