Import piwa San Miguel Ivan Aska. – OBRAZY PBA

MANILA, Filipiny – Chcąc odrobić straty po debiucie, drużyna San Miguel Beer w niedzielę pokonała Meralco (93:83) w Pucharze Komisarza PBA w Smart Araneta Coliseum.

The Beermen wyszli na prowadzenie mocno za importowanym w ostatniej chwili Ivanem Aską i siedmiokrotnym Najcenniejszym Graczem June Mar Fajardo, odnosząc zwycięstwo od drutu do drutu, które poprawiło sytuację klubu po początkowej porażce z NLEX w zeszłą środę.

„Ivan naprawdę dobrze się zaadaptował. Zespół potrzebował obecności od środka – dlatego go pozyskaliśmy. Zaledwie po jednym meczu już się zaaklimatyzował” – powiedział główny trener Jorge Gallent, którego podopieczni przerwali passę dwóch zwycięstw Meralco z rzędu.

Czerwiec Mar Fajardo San Miguel Piwo PBA

Centrum piwa San Miguel Czerwiec Mar Fajardo. – ZDJĘCIA PBA

Aska zanotował dla Beermen 27 punktów i 13 zbiórek. Fajardo zanotował 17 punktów i 15 zbiórek, a CJ Perez dołożył 16 punktów i sześć zbiórek, co dało im dominujący występ, w którym Beermen prowadzili aż 21 punktami.

Meralco zremisował 81-85, na 2:14 przed potrójnym trafieniem Chrisa Newsome’a, ale grający na pozycji asystenta trenera Chris Ross i Fajardo szybko przekreślili szanse Bolts na powrót.

Newsome przewodził drużynie Meralco z 22 punktami, a Suleiman Braimoh Jr. 15 punktów i 12 zbiórek.

Raymond Almazan i Cliff Hodge zakończyli mecz z co najmniej 10 punktami w przegranej sytuacji, co pozostawi jedną drużynę niepokonaną po starciu broniącego tytułu Ginebry i Magnolii w drinku.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleKevin Feige drażnił się z zbieżnością lub awarią linii czasowych MCU po czwartej fazie Marvela
Next articleJaka jest historia dziewczyny-ducha? Kim jest dziewczyna-duch?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here