Jjay Alejandro z Phoenix Fuel Masters. – OBRAZY PBA

MANILA, Filipiny–Phoenix Super LPG odrobił straty z 15 punktów i pokonał NLEX, 113-101, dobrze otwierając kampanię o Puchar Komisarza PBA w ramach zawodów Fuel Masters.

Jjay Alejandro zdobył 15 ze swoich 18 najlepszych punktów w karierze w fazie wypłat, prowadząc klub do zwycięstwa podczas drinka przed snem w Smart Araneta Coliseum w Quezon City.

Import Jonathan Williams III zdobył 26 punktów i 13 zbiórek, podczas gdy debiutanci Ricci Rivero i Kenneth Tuffin zdobyli odpowiednio 16 i 15 punktów, a trener Jamike Jarin śpiewał pochwały w prasie pomeczowej.

„W pierwszej połowie graliśmy samolubnie, a w następnej graliśmy bezinteresownie” – powiedział mentor z Phoenix.

Tyler Tio zdobył 17 punktów, a Javee Mocon 11 dla Fuel Masters, którzy w niedzielę spróbują zaaranżować drugie zwycięstwo z Magnolią – drużyną, która cieszyła się bezbłędną passą podczas karawany wystawowej, a innym składem, który chce pozostać doskonały w dwóch meczach.

Importer z NLEX Thomas Robinson miał 26 punktów i prowadził wszystkich Road Warriors. Amerykanin mógł osiągnąć więcej, gdyby nie 10 strat, które przez połowę ostatniej kwarty utrzymały go na ławce rezerwowych.

Don Trollano zakończył mecz z 20 punktami, Kevin Alas 18, a Sean Anthony z 15, a Road Warriors zwrócili uwagę na debiutujące na konferencji piwo San Miguel Beer w meczu zaplanowanym na środę w Ynares Center w Antipolo.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleThere was never a band like Rush. Geddy Lee doesn’t want to forget it.
Next articleWsparcie USA dla Izraela wywołujące gniew Arabów – CNN

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here