Northport importuje Venky’ego Joisa do Pucharu Komisarza PBA. – OBRAZY PBA

MANILA, Filipiny–NorthPort przetrwał Terrafirmę, 108-103, i w piątkowy wieczór w Smart Araneta Coliseum na Cubao w Quezon City dobrze rozpoczął kampanię o Puchar Komisarza PBA.

Import Venky Jois zdobył 43 punkty, do których dołożył 10 zbiórek, trzy przechwyty i blok, dzięki czemu zespół Batang Pier mógł nadal dominować nad Dyipem.

„To pierwszy raz, kiedy Venky grał jako importer w Azji. Grał w Europie, więc rzuciłem mu wyzwanie, aby poprowadził nas do zwycięstwa” – powiedziała trenerka Bonnie Tan o swoim wzmocnieniu w reprezentacji Australii, który również miał na swoim koncie trzy przechwyty i blok.

Jois otrzymał także pomoc od mieszkańców, a mistrzowie Cornerstone i Igrzysk Azjatyckich Arvin Tolentino, Joshua Munzon i Paul Zamar ukończyli zawody z dwucyfrowymi wynikami.

NorthPort odrobił straty w pierwszych dwóch klatkach, a następnie podkręcił tempo po przerwie. Vois wyprowadził Batang Pier na 99:98 na 3:40 przed końcem w ostatniej klatce i nigdy nie oglądał się za siebie.

Nowicjusze Cade Flores, Fran Yu i Brent Paraiso dali odczuć swoją obecność, zdobywając co najmniej pięć punktów na wietrze, co powinno zadowolić Tan, gdy szykują się na szybką zmianę sytuacji.

W tę niedzielę w Antipolo NorthPort walczy z Rain or Shine.

Chcieliśmy, aby to oświadczenie zwyciężyło, ponieważ zespół przeszedł zmiany w składzie. Chcieliśmy po prostu wygrać. Nawet jeśli miałby to być jeden punkt czy 10 punktów, chcieliśmy, aby to pierwsze zwycięstwo nadało ton” – powiedział Tan.

Juami Tiongson zdobył dla Terrafirmy 21 punktów, a Thomas de Thaey – 20 więcej. Javi Gomez de Liaño zakończył mecz z 17 punktami, a czołowy debiutant Stephen Holt miał 12 punktów, co okazało się rozczarowującym występem jak na kandydata chwalonego za bogate doświadczenie za granicą.

The Dyip, którzy przegrali siódmy z rzędu mecz otwierający konferencję, w przyszłym tygodniu spróbują odrobić straty w obliczu pozornie odmłodzonej środy Blackwater.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleDenise Richards powiedziała, że ​​Charlie Sheen byłby „szalonym”, gdyby zrezygnował z tej roli
Next articleTo oficjalne: teraz unikaj odsetek od kart kredytowych w 2024 roku

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here