Meralco Bolts importuje Suleiman Braimoh Jr. – ZDJĘCIA PBA

ANTIPOLO — Meralco powstrzymało w sobotę ostatnią próbę drużyny Blackwater i zwyciężyło 91-84, aby zachować doskonały wynik w Pucharze Komisarza PBA 2023.

Bolts zdobyli 40 punktów i 16 zbiórek od importowanego Suleimana Braimoha Jr. i zwyciężyli w starciu dwóch niepokonanych klubów na stadionie Ynares Center.

„Ogółem uważam, że był to dobry wysiłek zespołowy. Graliśmy dzielnie, walczyliśmy do końca. Blackwater pozostał w grze, zrobiliśmy kilka kluczowych zbiórek, oni wykonali kilka kluczowych zatrzymań, ale jestem po prostu szczęśliwy, że odnieśliśmy zwycięstwo” – powiedział nigeryjsko-amerykański wzmocnienie.

„Rozpracowaliśmy to (sic!). Ilekroć rozgrywasz takie mecze, naprawdę stawiasz naszych chłopaków w sytuacji, w której mają okazję do budowania charakteru. Su zdobył swoje punkty, ale to także inni chłopcy włączyli się i pomogli. Znaleźli go” – powiedział trener Luigi Trillo.

Cliff Hodge i Bong Quinto zdobyli po dziewięć punktów, Diego Dario osiem, Aaron Black siedem, a Bolts rozpoczęli passę 2:0 przed wyjazdowym meczem East Asia Super League przeciwko Ryukyu na Tajwanie 15 listopada.

Następnie 14 listopada Meralco podejmie San Miguel Beer.

Import Chris Ortiz miał 29 punktów, Rey Suerte 10, Mike Ayonayon dziewięć, a Blackwater spadło do 1-1.

The Bossing grają z drużyną Terrafirma, która w tę środę szuka pierwszego zwycięstwa, również na arenie na wzgórzu.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleKim Kardashian i Kanye West osiągnęli ugodę rozwodową
Next articleAmerykański samolot wojskowy „przytrafił się wypadek” podczas szkolenia i rozbił się nad wschodnią częścią Morza Śródziemnego: Pentagon twierdzi, że „nic nie wskazuje” na wrogie działania

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here