Magnolia importuje Tylera Beya. – OBRAZY PBA

ANTIPOLO — Magnolia wykorzystała dobrą trzecią kwartę, a następnie w niedzielny wieczór utrzymała dobrą passę, pokonując Phoenix Super LPG 107:92 w Pucharze Komisarza PBA.

Import Tyler Bey zdobył 32 punkty i 16 zbiórek, a Jio Jalalon poprowadził miejscowych z 20 punktami i ośmioma zbiórkami, a także trzema przechwytami, co pomogło Hotshots zachować doskonałą formę w dwóch meczach.

„Narzucali tempo w pierwszej połowie” – powiedział trener Chito Victolero o Fuel Masters, którzy ponieśli pierwszą porażkę na konferencji.

„My też wymknęliśmy się spod kontroli. Jednak kiedy już się uspokoiliśmy – po wyjaśnieniu zawodnikom, że musimy grać po obu stronach parkietu – nasza dobra obrona zaczęła działać” – dodał.

Dzięki zwycięstwu Magnolia przedłużyła swoją władzę nad Phoenix. Hotshots wygrali osiem meczów z rzędu przeciwko Fuel Masters.

Import Jonathan Williams III zanotował 26 punktów i 13 zbiórek dla Phoenix, a Jjay Alejandro zaliczył kolejny dobry występ, zdobywając 15 punktów. Trzej kolejni zdobyli po 11 punktów, ale to nie wystarczyło na walkę z załamaną drużyną Hotshots.

Magnolia ogarnęła przyczepę wystawową PBA poza sezonem i od sześciu miesięcy nie przegrała jeszcze meczu.

Hotshots będą mieli pięciodniową przerwę, po czym wrócą do akcji przeciwko NorthPort, a dwa dni później zmierzą się z obrońcą tytułu Barangayem Ginebrą.

Tymczasem Phoenix będzie walczył z Rain or Shine w sobotę przyszłego tygodnia.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous article„SNL” przesłuchuje czytelników celebrytów do wspomnień Britney Spears
Next articlePaul van Meekeren: Od dostarczania pizzy po bohaterskie zmagania w Pucharze Świata w krykiecie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here