Strażnik Phoenix Jayjay Alexander. – OBRAZY PBA

MANILA, Filipiny — Ktoś wyjątkowy obserwował Jayjaya Alejandro na trybunach podczas zwycięstwa Phoenix nad NLEX w Pucharze Komisarza PBA w piątek w Araneta Coliseum.

Podbudowany frekwencją syna Alejandro poprowadził drużynę Fuel Masters do powrotu, zdobywając w czwartej kwarcie 15 ze swoich 18 punktów, najwyższych w karierze.

„To zwycięstwo było takie słodkie, ponieważ było tam moje dziecko. To był jego pierwszy raz, kiedy oglądał mecz PBA i widział, jak gram” – powiedział Alejandro, który wygrał 113-101 z centrum miasta 6 z 9 w zaledwie 18 minut akcji.

“Mimo że [I got] ograniczone minuty, muszę dać z siebie wszystko… Po prostu nauczyłem się tego z codziennych treningów, a jeśli będziesz to kontynuował, nabierzesz pewności siebie.

Jjay Alejandro z Phoenix Fuel Masters.  – OBRAZY PBA

Jayjay Aleksander. – OBRAZY PBA

To był imponujący występ Alejandro, który w ostatnim secie strzelił pięć za trzy punkty, w tym trzy z rzędu, rozpoczynając czwartą tercję, co dało Phoenixowi pierwsze prowadzenie 87-86, po stracie aż 16 punktów.

Jednak jego trener Jamike Jarin nie był zaskoczony występem Alejandro.

Jeśli już, Jarin powiedział, że gra Alejandro była tylko przypomnieniem, jak dobrze radzi sobie z czasów, gdy grał w UAAP.

„Wiesz, myślę, że ludzie zapominają, że w przypadku Jayjaya ludzie zapominają, że na ostatnim roku był członkiem Mitycznej Piątki w UAAP, więc jest w stanie naprawdę produkować” – powiedział Jarin.

Ostatni sezon Alejandro na NU był pod okiem Jarina.

„Jestem na tyle szczęśliwy, że mogę z nim być, ponieważ trenowałem go na ostatnim roku w NU, więc naprawdę mamy relacje dotyczące tego, jak sobie radzić i robić różne rzeczy”.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleNie byliśmy gotowi na różowe crocsy Alexy Chung Harry Styles
Next articleDebata czy brak debaty, Trump nadal przewodzi wyścigu Republikanów w 2024 roku

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here