Arvin Tolentino z NorthPort. – ZDJĘCIA PBA

ANTIPOLO — Arvin Tolentino zdobył 35 punktów najwięcej w karierze, gdy NorthPort pokonało Rain or Shine 113:103 i doskonale rozpoczął niedzielny Puchar Komisarza PBA.

Gwiazda Batang Pier zwieńczył swój spektakularny występ wsadem do weterana Elasto Painters, Gabe’a Norwooda, który rozpoczął ostatnie dwie minuty starcia na stadionie Ynares Center, ostatecznie pomagając swojemu zespołowi odnieść drugie zwycięstwo z rzędu w wyścigu.

„Myślę, że wszyscy wnieśli swój wkład w dzisiejszy mecz. Zwłaszcza nasi nowicjusze – byli dzisiaj niesamowici. Nie grają jak debiutanci. Pozostali chłopcy również byli niesamowici ze względu na swój wysiłek i wysiłek” – powiedział Tolentino.

– I postawa Venky’ego. Jest zaraźliwy na podłodze. Ogólnie rzecz biorąc, zagraliśmy dzisiaj świetny mecz.”

Import Venky Jois spisał się równie dobrze, zdobywając 30 punktów i 21 zbiórek po mocnym debiucie w zwycięstwie nad Terrafirmą w zeszły piątek.

Joshua Munzon zdobył 15 punktów, JM Calma 11, a debiutant Cade Flores 10 więcej, co dopełniło dwucyfrową liczbę zawodników drużyny NorthPort, której brakowało kilku stałych wyróżniających się punktów: Paula Zamara, Williama Navarro i Paolo Taha.

DaJuan Summers zakończył mecz z 32 punktami i dziewięcioma zbiórkami, a Santi Santillan dołożył 15 więcej dla drużyny Rain or Shine, która po dwóch meczach pozostała bez zwycięstwa.

Ostatni szczyt w karierze Tolentino miał miejsce dokładnie rok temu, po niedzielnym kamieniu milowym, również na tym samym wzgórzu. Mistrz Igrzysk Azjatyckich zdobył w tym meczu 31 punktów przeciwko Terrafirmie.

„Naprawdę przygotowaliśmy się do tego sezonu. Po prostu byliśmy gotowi dać z siebie wszystko w każdym meczu. A ponieważ mamy Venky jako import. Myślę, że właśnie to podniosło nas na 2:0” – powiedział Tolentino.

„Miejmy nadzieję, że dynamika utrzyma się, ale następna w kolejce będzie Magnolia, co będzie trudnym zadaniem. Ale damy z siebie wszystko.”


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleWest Hollywood rozważa „Kulę o zachodzie słońca” w obiekcie nadawczym, będącym atrakcją turystyczną
Next articleDesygnowany na prezydenta COP28 chwali Indie za wizję transformacji energetycznej

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here