(Zdjęcie: Dustin Bradford/Getty Images)

Po niezapomnianym początku sezonu NFL 2023 drużyna Denver Broncos w końcu zaczęła wszystko układać, wygrywając pięć meczów z rzędu, co zaowocowało poprawą wyniku do 6-5 w sezonie i realną szansą na awans do play-offy NFL.

Ponieważ Broncos wreszcie nabrali optymizmu i motywacji, jeśli chodzi o obiecującą przyszłość w Mile High City, sytuacja w Denver zdecydowanie się zmieniła, co może również skutkować pewnymi zmianami na boisku.

Co ciekawe, chociaż prawdopodobnie nigdy do tego nie dojdzie, ponieważ jest zbyt cenny w defensywie Broncos, narożnik All-Pro Patrick Surtain II mówił, że chce grać na skrzydle skrzydłowym i próbuje zwrócić uwagę głównego trenera Seana Paytona na pole treningowe, aby to udowodnić. mógłby grać na tej pozycji.

Chociaż podjęcie przez Paytona decyzji o zmianie Surtaina na skrzydle byłoby co najmniej ryzykowne, 23-latek jest za tym i bardzo chciałby mieć możliwość narobienia trochę hałasu w ofensywie, jak powiedział Tomowi Pelissaro sieci NFL.

Ponieważ Broncos są prawdopodobnie najgorętszą drużyną w lidze, podobnie jak Philadelphia Eagles, którzy wygrali pięć meczów z rzędu, Denver ma realną szansę na zmianę narracji w ostatniej fazie sezonu zasadniczego.

Początkowo Broncos uważano w tym sezonie za żart, zwłaszcza po tym, jak Miami Dolphins stracili na nich historyczne 70 punktów w trzecim tygodniu.

Teraz Denver może zapewnić sobie miejsce po sezonie, jednocześnie przywracając franczyzę na właściwe tory.

NASTĘPNY:
Znany zawodnik Broncos wraca do treningówŹródło

Previous articleProducenci „Silver Linings” uważali, że J. Law jest „lepszy” od Bradleya Coopera
Next articleApple Watch Ultra 2 kontra Apple Watch Ultra: porównanie każdego wytrzymałego zegarka – CNET

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here