(Zdjęcie: Sam Hodde/Getty Images)

Podczas gdy niektórzy fani opłakują koniec sezonu NFL, inni cieszą się, że to już koniec.

Niezliczeni fani NFL zmęczyli się szumem i dramatami związanymi z Taylor Swift, zwłaszcza fragmentami dotyczącymi Kansas City Chiefs.

Chociaż dla niektórych fanów był to drażliwy punkt, Pat McAfee postanowił zająć się tym problemem w najnowszym fragmencie swojego podcastu.

Rzucił się na Miami Dolphins, mówiąc: „Taylor Swift wygrała więcej Super Bowl niż wielu fanów, zwłaszcza fanów Miami Dolphins. Siedzieliście i czekaliście przez długi czas.

Chociaż McAfee mógł uznać to za niepotrzebne, znany jest z szturchania niedźwiedzia i nie boi się rozmawiać z każdym, kto ma problem z jego często dziwacznymi ujęciami.

Sezon 2023 nie przebiegł dla Dolphins zgodnie z planem, więc ten komentarz może wywołać dość duży oddźwięk.

Przez kilka tygodni byli jedną z najlepszych drużyn w lidze, ale pod koniec sezonu zasadniczego osłabli.

Po porażce pod koniec roku, Dolphins ostatecznie przegrali z Chiefs w dywizjonowej rundzie play-offów, przegrywając z ostatecznymi mistrzami.

Pomimo posiadania dynamicznego duetu Tyreek Hill i Tua Tagovailoa oraz świetnej obrony, która ich wspierała, Dolphins po raz kolejny nie byli w stanie dotrzeć do Super Bowl.

Czas pokaże, jak zareagują Dolphins w 2024 roku, ale na razie fani prawdopodobnie będą źli, że McAfee próbował usprawiedliwić brak sukcesów zespołu.

NASTĘPNY:
Tyreek Hill ma wiadomość dla Chiefs po zwycięstwie w Super BowlŹródło

Previous articleTikToker przerywa milczenie na temat bezdomnego, któremu pomogła, i jego burzliwej przeszłości
Next articleSuarez do senatorów: Okno na nowelizację przepisów gospodarczych szybko się zamyka