(Zdjęcie: Grant Halverson/Getty Images)

Po fatalnym początku sezonu NFL 2023, po tym jak zespół dał z siebie wszystko, aby w drafcie NFL 2023 wybrać numer 1 w klasyfikacji generalnej Bryce’a Younga, Carolina Panthers próbują naprawić sytuację, a zespół niedawno rozstał się z głównym trenerem Franka Reicha.

Początek sezonu z wynikiem 1:10 rozwścieczył właściciela drużyny Davida Teppera, który stawał się coraz bardziej zniecierpliwiony brakiem postępów drużyny, mimo że na czele prowadził niedoświadczony debiutant rozgrywający.

Ponieważ kampania na rok 2023 jest dla Panthers przegraną, zespół próbuje po prostu przetrwać resztę sezonu i skupić się na budowaniu zespołu wokół Younga w dającej się przewidzieć przyszłości.

W międzyczasie Panthers w dalszym ciągu podejmują działania mające na celu ulepszenie składu na resztę sezonu zasadniczego, a według Adama Scheftera z ESPN zespół niedawno poprosił o zwolnienie weterana narożnika Shaquilla Griffina.

Chociaż Griffin nie jest tym samym zawodnikiem, którym był na początku swojej kariery, kiedy wykonywał jeden z lepszych rzutów rożnych w lidze, nadal może mieć wpływ na boisko i w pełni zamierza to zrobić dla Panthers, mimo że sezon jest stracony dla skromnej franczyzy.

Griffin dostał się do Pro Bowl podczas swojej krótkiej kariery w Seattle Seahawks, zanim zaczął grać w Jacksonville Jaguars i Houston Texans.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak potoczy się reszta sezonu dla Panthers i czy ten zespół będzie w stanie obiecać, że odwróci sytuację w sezonie 2024.

NASTĘPNY:
Colin Cowherd broni Young QB przed „nieuczciwą” krytykąŹródło

Previous articleTaylor Swift odwzajemnia przysługę i pojawia się na premierze „Renesansu” Beyoncé
Next articleOPEC+ zgadza się na dobrowolne cięcia w produkcji ropy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here