(Zdjęcie: Stephen Dunn/Getty Images)

New York Jets otrzymali w tym sezonie poważny cios.

Myśleli o paradach i sztandarach dywizji, zanim Aaron Rodgers zerwał Achillesa zaledwie w czterech meczach w sezonie.

Ponieważ jednak Rodgers stawia sobie za cel powrót najwcześniej w połowie grudnia i jest pewny, że będzie gotowy na rozpoczęcie nadchodzącej kampanii, front office już planuje plany na okres poza sezonem.

Według Adama Scheftera z ESPN (za pośrednictwem Bleacher Report) Jets będą chcieli pozyskać supergwiazdę WR Davante Adamsa w nadziei, że ponownie połączą go z Rodgersem.

Adams i Rodgers byli przez lata jednym z najlepszych duetów QB-WR w lidze, gdy grał w Green Bay Packers.

Adams zdecydował się na wymianę z Las Vegas Raiders, aby grać ze swoim QB z college’u i najlepszym przyjacielem, Derekiem Carrem, ale ponieważ Carr nie jest już w drużynie, sprawy nie są już takie same w przypadku produktu Fresno State.

Skrzydłowy All-Pro był wściekły na Raiders za to, że nie wciągnął go w grę podań, wielokrotnie wyrażając swoją frustrację w trakcie sezonu.

Raiders – co nie jest zaskoczeniem – radzą sobie znacznie lepiej od czasu zwolnienia Josha McDanielsa, ale ich sytuacja w QB jest w najlepszym razie niejasna.

Oznacza to, że Adams bardzo chciałby zmienić scenerię, a gra dla jednego z najlepszych QB wszechczasów i ponownego bliskiego przyjaciela sprawiłaby, że byłoby to jeszcze bardziej ekscytujące.

Jets będą musieli poprawić swoją linię ofensywną, ale dodanie Adamsa uczyniłoby ich jeszcze większymi rywalami.

NASTĘPNY:
Nick Wright dzieli się swoimi przemyśleniami na temat potencjalnego wczesnego powrotu Aarona RodgersaŹródło

Previous articleReżyser Ballady o ptakach śpiewających i wężach zorganizuje kolejne Igrzyska Śmierci pod jednym warunkiem
Next articleJak oglądać kanał Hallmark bez kabla – CNET

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here