Home Sporty Obywatele oczekują jasności w sprawie Stephena Strasburga, ponieważ czekają sprawy poza sezonem

Obywatele oczekują jasności w sprawie Stephena Strasburga, ponieważ czekają sprawy poza sezonem

7
0

SCOTTSDALE, Arizona — W miarę jak Washington Nationals postępuje w kierunku przebudowy skupiającej się na młodzieży, w środę stało się wreszcie jasne to, czego od dawna oczekiwano: ikona franczyzy Stephen Strasburg nie będzie już więcej rzucał na boisko.

Na spotkaniach dyrektorów generalnych MLB Mike Rizzo i Scott Boras, wieloletni agent Strasburga, z drużyny Nationals, wyjaśnili jego sytuację.

„Z medycznego punktu widzenia trudno będzie mu ponownie zobaczyć go na boisku na poziomie wielkiej ligi” – powiedział Rizzo. „Rozumiemy, na jakim etapie znajduje się fizycznie. Rozumieliśmy to od zeszłego roku, więc to się nie zmieniło.

Żadna ze stron nie ma powodów sądzić, że jego status ulegnie zmianie.

„Lekarze i cały zespół byli w pełni świadomi, że kontuzja nerwu spowodowała, że ​​nie jest w stanie rzucać na najwyższym poziomie ligowym” – powiedział Boras.

Przyszłość Shohei Ohtaniego wisi nad niemożliwym do zatrzymania sezonem baseballowym

Strasburg (35 l.) planował zakończyć karierę we wrześniu po tym, jak kontuzje przerwały jego karierę. Ostatni raz na boisku rzucił 9 czerwca 2022 r., zanim utrzymujący się dyskomfort związany z objawami operacji zespołu ujścia klatki piersiowej zmusił go do ponownego zawieszenia działalności i rozpoczęcia kolejnego wytężonego procesu rehabilitacji. Poniósł kolejną porażkę podczas sesji w Bullpen przed sezonem 2023.

Przedstawiciele Strasburga i Nationals rozpoczęli dyskusję na temat planów emerytalnych i wstępnie zaplanowali konferencję prasową na wrzesień. Strony nie ustaliły jednak szczegółów jego odejścia na emeryturę, mimo że intencje Strasburga pozostają takie same.

Zawieszenie gry ma w dużej mierze charakter proceduralny, ale wiąże się z poważnymi konsekwencjami cenowymi i kadrowymi. Trzy lata i 105 milionów dolarów pozostają w ramach siedmioletniego kontraktu o wartości 245 milionów dolarów, który praworęczny podpisał po tym, jak pomógł drużynie narodowej wygrać World Series 2019, którego został mianowany MVP. Rizzo i Boras oczekują, że Strasburg otrzyma całą kwotę wynikającą z umowy, ale dyrektor generalny Nationals powołał się na układ zbiorowy, zauważając, jak należy przeprowadzić proces, zanim przejście na emeryturę stanie się oficjalne.

Nadal zajmuje miejsce w 40-osobowym składzie.

Po niezapomnianych sezonach Yankees i Red Sox starają się powrócić do statusu tytanów

W poniedziałek drużyna Nationals przeniosła pięciu zawodników z listy kontuzjowanych od 60 dni do 40-osobowego składu (w tym Strasburg), pozostawiając jednego zawodnika przekraczającego limit. Aby zwolnić miejsce, Waszyngton wyznaczył do przydzielenia leworęcznego zastępcę Matta Cronina.

„Miejsce w składzie jest ważne. Jednak w CBA należy przestrzegać pewnych zasad i protokołów, aby móc dochodzić do takich wniosków [players] są objęte umową” – powiedział Rizzo, nie wdając się w szczegóły.

Nationals muszą zwolnić miejsce w swoim 40-osobowym składzie przed grudniowym projektem Reguły 5. Być może będą musieli zwolnić kolejnego gracza, który mógłby być w ich planach, podczas gdy Strasburg pozostanie w składzie. To samo dotyczy bezpłatnej agencji – z punktu widzenia płac i grafiku.

Nationals wkraczają w okres poza sezonem, potrzebując pałkarza środka stawki na jednej z pozycji narożnych w bramce. Przydałby im się także leworęczny kij na boisku. A co być może najważniejsze, potrzebują więcej pitchingu. To był temat wspólny dla dyrektorów generalnych w ciągu ostatnich dwóch dni. Początkowy rynek pitchingu będzie aktywny, szczególnie na górze z wielkimi nazwiskami, takimi jak Aaron Nola, Blake Snell, Eduardo Rodriguez i Jordan Montgomery.

„Podobnie jak 29 innych moich kolegów, szukamy rzucających, rozpoczynających i zastępujących” – powiedział Rizzo zapytany o potrzeby zespołu. „Nigdy nie można mieć tego dość. Chcielibyśmy znaleźć kij, który pomógłby tej grupie młodych zawodników. Nigdy nie ma dość rzucania z ulgą lub rzucania początkowego.

Młodzi miotacze Nationals pokazali przebłyski potencjału, który jednak był równoważony rosnącymi bólami. Josiah Gray po raz pierwszy wystąpił w All-Star, ale jego występ spadł w drugiej połowie. MacKenzie Gore pokazał swój potencjał w zakresie zamachów i chybień, ale brakowało mu spójnego dowodzenia. Jake Irvin był prawdopodobnie najlepszym miotaczem Waszyngtonu w drugiej połowie, ale miał skłonność do oddawania długich piłek. Jackson Rutledge i Joan Adon okazali się obiecująci przy ograniczonych możliwościach, ale także mieli problemy. Cade Cavalli, niegdyś jeden z najlepszych perspektyw zespołu, opuścił sezon po operacji Tommy’ego Johna.

The Nationals prawdopodobnie nie będą szukać zawodnika o wielkiej nazwisku, ale mogą pozyskać weterana, który mógłby uzupełnić młodzież w składzie. Rizzo będzie selektywny przy transferach, ale z pewnością będzie szukał okazji do awansu.

Nationals mogą podejmować pewne działania w oczekiwaniu na uchwałę w sprawie Strasburga, ale im szybciej uzyskają jasność co do jego statusu, tym łatwiej będzie kontynuować działania.

Źródło

Previous articleKeith Lee zakończył rozmowę w Atlancie po odpowiedzi na hejt Chada Ochocinco!
Next articleWybory w Telanganie: 4798 kandydatów zgłasza nominacje na 119 mandatów w zgromadzeniu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here