Wolna agencja oficjalnie wystartowała w poniedziałek, ale to menedżerowie, a nie gracze, ukradli show, a głównym bohaterem był oszałamiający atak Cubs, który wywalczył Craiga Counsella. Szczerze mówiąc, nadal jestem w szoku po wczorajszej serii posunięć menadżerskich, która obejmowała także zatrudnienie przez Mets (Carlos Mendoza) i Guardians (Stephen Vogt).

Nadchodzi kolejny nieprzewidywalny sezon poza sezonem MLB i chociaż transakcje i transfery nie rozpoczęły się na dobre, zaobserwowaliśmy kilka godnych uwagi transakcji, w tym kilka drużyn korzystających z opcji klubowych na potencjalnych wolnych agentach, takich jak Alex Cobb (Giants), José Leclerc (Rangers) i Kyle Hendricks (Młode). Widzieliśmy, jak zespoły zrywały kontakty z twarzami swojej drużyny, gdy White Sox odrzuciło opcję dotyczącą Tima Andersona, a The Reds zrobili to samo z Joeyem Votto. Widzieliśmy graczy takich jak Eduardo Rodriguez i Marcus Stroman rezygnujących z kontraktów (odpowiednio z Tigers i Cubs), a graczy takich jak Josh Bell rezygnujących z kontraktów (z Marlins). Byliśmy nawet świadkami transakcji, gdy Tygrysy pozyskały Marka Canhę od Brewers w zamian za pomocnika w niższej lidze. Zespół Marlins zatrudnił Petera Bendixa na prezesa ds. operacji baseballowych, a drużyna Red Sox wybrała Craiga Breslowa na dyrektora ds. baseballu. Masz to wszystko?

Wielkie posunięcia, które będą trzymać nas w napięciu przez wiele tygodni, dopiero nadejdą. Spróbujmy więc zgadnąć, jak to wszystko mogłoby się potoczyć. Oto 24 prognozy na sezon pozasezonowy 2023–24, który powinien być kolejną zabawną i dziką zimą. Podzielcie się swoimi przewidywaniami w sekcji komentarzy.

GŁĘBIEJ

40 najlepszych wolnych agentów MLB: prognozy kontraktów, najlepszy zespół dla Ohtani, Yamamoto i nie tylko


1. Żaden z siedmiu graczy, którzy otrzymali roczną ofertę kwalifikacyjną o wartości 20,325 mln dolarów (Shohei Ohtani, Cody Bellinger, Matt Chapman, Josh Hader, Blake Snell, Aaron Nola i Sonny Gray), nie przyjmie jej, ponieważ wszyscy będą starali się o nią walczyć w dłuższej perspektywie. oferty w ramach bezpłatnej agencji.

2. Ohtani zaskoczy wielu, podpisując kontrakt z mistrzem świata Texas Rangers. Kontrakt zawiera zachęty, klauzule dotyczące schodów ruchomych i premie, dzięki którym stanie się najlepiej opłacanym zawodnikiem w historii sportu. Dodgers i Mariners zajmują drugie miejsce w loterii Shohei.

3. Aaron Nola podpisuje pięcioletni kontrakt za 125 milionów dolarów z Dodgersami około 24 godziny po tym, jak dowiedzieli się, że przegrali z Ohtanim.

4. Phillies, po niepowodzeniach w próbach sprowadzenia Noli, szybko odwracają się i podpisują z lewicowym Jordanem Montgomerym pięcioletni kontrakt wart 127 milionów dolarów.


Juan Soto po następnym sezonie będzie wolnym agentem. Czy Padres go sprzedają? (Brad Penner / USA Today)

5. Yankees dokonują hitowej transakcji z Padres i zdobywają trzykrotnego zdobywcę tytułu All-Star Juana Soto. I wtedy …

6. … Nowy Jork odwraca się i podpisze z Yoshinobu Yamamoto siedmioletni kontrakt o wartości 211 milionów dolarów, który ostatecznie podniesie płace Yankees do najwyższego poziomu w historii pod rządami Hala Steinbrennera.

głębiej

GŁĘBIEJ

Bowden: Czy Padres mogliby wymienić Juana Soto? 5 drużyn do obserwacji, jeśli zdecydują się go przenieść

7. Giants podpisują kontrakt z zapolowym Jung Hoo Lee, największym kontraktem ze wszystkich graczy na pozycji w tegorocznej klasie wolnych agentów poza Ohtanim, Bellingerem i Chapmanem.

8. Cubs przywracają Bellingera na podstawie sześcioletniego kontraktu wartego 144 miliony dolarów na grę w pierwszej bazie.

9. Astros zatrudniają Joe Espadę na swojego kolejnego menadżera, awansując go po sześciu sezonach na stanowisko trenera rezerwowego.

10. Menedżerowie Lou Piniella i Jim Leyland zostają wybrani do Hall of Fame przez Komitet ds. Współczesnej Ery Baseballu w głosowaniu podczas Spotkań Zimowych.


Czy Orioles po sezonie ze 101 zwycięstwami przedłużą coś ze swojego młodego rdzenia? (Tommy Gilligan / USA Today)

11. Orioles szokują świat baseballu i podpisują długoterminowe umowy z Adleyem Rutschmanem i Gunnarem Hendersonem, które biją rekordy franczyzy. W odpowiedzi fani O pobili rekord sprzedaży biletów okresowych w jednym sezonie za kadencji rodziny Angelos.

12. Julio Urías z Dodgers i Wander Franco z Rays zostali zawieszeni na długie lata po rozpatrzeniu ich spraw, które sprawiają, że obaj nie kwalifikują się do gry w pierwszoligowej lidze baseballu w 2024 roku.

13. Bliźniacy, którzy zakończyli zwycięską kampanię dla AL Central, nie wykonują żadnych znaczących ruchów poza sezonem.

14. Anioły zwracają się do jednego ze swoich i zatrudniają Darina Erstada na nowego menedżera, który ma zastąpić Phila Nevina.

15. Klub Washington Nationals został ostatecznie sprzedany, a nowa grupa właścicieli obejmuje przyszłego dyrektora Hall of Fame Theo Epsteina, który będzie pełnił funkcję dyrektora generalnego i prezesa klubu.

16. Bruce Bochy z Rangers i Skip Schumaker z Marlins zostali menadżerami roku w swoich ligach. Dyrektor generalny Bochy, Chris Young, zostaje dyrektorem roku MLB.

17. Joe Maddon i Buck Showalter nie zostaną zatrudnieni na stanowiskach menedżerów poza sezonem. Obaj, podobnie jak Dusty Baker, już nigdy nie poradzą sobie w głównych turniejach. Baker ostatecznie pełni funkcję konsultanta w zespole, czekając na telefon z Cooperstown.


Kardynałom brakowało Yadiera Moliny w 2023 roku. Czy mógłby wrócić na boisko w 2024 roku? (Jeff Curry / USA Today)

18. Yadier Molina dołącza do sztabu trenerskiego Cardinals i staje się najwybitniejszym „czekającym menadżerem” w sporcie.

19. Szeroko dyskutowana przeprowadzka drużyny Oakland A do Las Vegas została zatwierdzona przez MLB. Drużyna A’s będzie grać w sezonie 2024 w Coliseum, a przez następne trzy lata w Vegas na stadionie Triple-A, który został zmodernizowany tak, aby służył jako ich dom do czasu wybudowania nowego stadionu najwyższej ligi.

20. MLB rozpoczyna bardziej konkretne dyskusje na temat ekspansji, ale zastrzega, że ​​nie stanie się to przez co najmniej pięć do siedmiu lat. Nashville, Charlotte i Montreal stają się głównymi faworytami do zdobycia nowych franczyz. Liga planuje mieć cztery dywizje po cztery drużyny w każdej lidze.

głębiej

GŁĘBIEJ

Bowden: Ekspansja ligi MLB powinna obejmować zmianę położenia geograficznego — zbudujmy więc nowe dywizje

21. MLB zatwierdza automatyczny system uderzania piłki w formacie wyzwania na sezon 2024.

głębiej

GŁĘBIEJ

Czy robot-umperzy są gotowi na swój debiut w MLB? Nie tak szybko.

22. Shohei Ohtani i Ronald Acuña Jr. zostają tytułami MVP swoich lig.

23. Gerrit Cole i Blake Snell zostali zwycięzcami nagrody Cy Young Award.

24. Gunnar Henderson i Corbin Carroll odbierają tytuł Debiutanta Roku.

głębiej

GŁĘBIEJ

Bowden: Moje wczesne przewidywania dotyczące nagród dla MVP, Cy Young, Debiutanta Roku i nie tylko

(Górne zdjęcie Shohei Ohtaniego: John McCoy / Getty Images)Źródło

Previous articleTom Ellis i jego żona Meaghan Oppenheimer potajemnie witają dziecko za pośrednictwem surogatki
Next articleMatka odstrasza szopa od córki

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here