Northport importuje Venky’ego Joisa (z lewej) w Pucharze Komisarza PBA. – OBRAZY PBA

Niewidoczny importer, który poprowadził NorthPort do zwycięstwa, oraz bardzo reklamowany debiutant Terrafirmy, który zakończył się porażką, patrzą w przyszłość, w jaki sposób stać się lepszymi zawodnikami w Pucharze Komisarza Filipińskiego Związku Koszykówki (PBA).

Venky Jois natychmiast zauważył inne aspekty, do których może się przyczynić po zdobyciu 43 punktów w wypchnięciu molo Batang obok Dyip i wyborze nr 1 w drafcie Stephen Holt, 108-103, w piątek w Smart Araneta Coliseum, biorąc pod uwagę sposób, w jaki zespoły będą zwracać na to uwagę jego mobilność.

„Myślę, że to, co czyni mnie świetnym graczem, to fakt, że potrafię znajdować ludzi i dobrze podawać” – powiedział Australijczyk o wzroście 180 cm, który miał także 10 zbiórek, trzy asysty i trzy przechwyty. „Być może nie dojdę do 43., ale może moja liczba asyst będzie wyższa”.

Tymczasem Holt zakończył mecz z 11 punktami, ale spudłował siedem z dziewięciu prób, w tym jedną otwartą trójkę, która mogła doprowadzić do remisu pod koniec czwartej tercji, gdy Jois objął stanowisko na molo Batang.

Jednak sześć zbiórek, pięć asyst i cztery przechwyty Holta wyraźnie pokazują, że może zapewnić inne rzeczy, które uczyniły go głównym wyborem we wrześniowych zmaganiach z debiutantami.

„Wiem, że uwaga jest skupiona na mnie, ponieważ oczywiście jestem pierwszym wyborem i pokładam oczekiwania w naszej grupie” – powiedział Holt. „To tylko jedna porażka, ale myślę, że miałem całkiem niezły okres przedsezonowy, z każdym meczem byłem lepszy i nie pozwolę, aby ten jeden (przeciętny) mecz miał na mnie wpływ”.

Zespół NorthPort szybko wróci do formy i powróci do akcji w niedzielę, kiedy uda się do Ynares Center w Antipolo, aby zagrać z drużyną Rain lub Shine, która może przetestować Joisa pod względem fizycznym.

Silna pomoc

Arvin Tolentino zdobył 16 punktów, a Joshua Munzon 11 punktów, pięć zbiórek, pięć asyst i dwa przechwyty, gdy otrzymał zadanie jako jeden z obrońców Holta.

Porażka Terrafirmy zniweczyła 21-punktowy wysiłek Juamiego Tiongsona, który nie zwalnia tempa po dwóch świetnych sezonach i zaprzeczaniu wszelkim przedsezonowym plotkom, że miałby to zrobić po przybyciu Holta.

Import Thomas de Theay faulował po zdobyciu 20 punktów i siedmiu zbiórkach. Przyczyniło się to również do problemów, którymi Terrafirma zajmie się przed środowym meczem z Blackwater, również w Ynares.

Jednak Dyip zmarnował 10-punktowe prowadzenie w trzeciej kwarcie, ponieważ Jois był jednym z tych, którzy prowadzili po powrocie, a następnie w czwartej kwarcie mocno trafiali do kosza i wyszli na prowadzenie Batang Pier.

„Myślę, że zmiany, które wprowadziliśmy, polegały na większej obronie i bieganiu, co uczyniło nas naprawdę, naprawdę dobrymi” – powiedział Jois. Myślę, że jako zespół znacznie poprawiliśmy się od pierwszych do ostatnich 10 minut.

Tymczasem TNT aktywowało Rondae Hollis-Jefferson na sobotni mecz z Converge w Antipolo po tym, jak opuścił mecz otwarcia z Magnolią podczas rekonwalescencji po zapaleniu żołądka i jelit.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.

Hollis-Jefferson odzyskuje swoje miejsce po tym, jak Quincy Miller, inny importer TNT do East Asia Super League, zdobył 37 punktów po przegranej 110:102.Źródło

Previous articlePianista-gwiazda i genialny dyrygent tworzą charyzmatyczny duet
Next articleNadal nie złożyłeś zeznania podatkowego? Oto, co musisz wiedzieć

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here