(Zdjęcie: Michael Reaves/Getty Images)

Po powolnym rozpoczęciu sezonu NFL 2023 drużyna Jacksonville Jaguars odnalazła swój rytm i odniosła pięć zwycięstw z rzędu.

Z bilansem 6-2 Jaguary bez problemu prowadzą w AFC South i mają szansę na dalsze umocnienie swojej pozycji, gdy San Francisco 49ers przybędą na mecz w 10. tygodniu.

W przeciwieństwie do Jacksonville, San Francisco przeżywa trudny okres, ponieważ przegrało trzy mecze z rzędu i powinno być zmotywowane, aby po pożegnalnym tygodniu wrócić do wygrywania.

Chociaż 49ers borykali się z trudnościami, w ostatecznym terminie dokonali transakcji, sprowadzając Chase’a Younga, aby jeszcze bardziej wzmocnił swoją linię defensywy.

Jednakże Trevor Lawrence i reszta zespołu grają ostatnio naprawdę solidny futbol i mają dynamikę po swojej stronie.

Nick Wright całkowicie interesuje się Jacksonville i wierzy, że pokonają San Francisco, aby jeszcze bardziej wzmocnić swoją pozycję w Super Bowl dzięki First Things First.

„Historia w poniedziałek będzie brzmieć: «Czy nadszedł czas, aby poważnie potraktować Jags?». Odpowiedź będzie brzmieć: „nie, to było miesiąc temu”, ale cieszę się, że ludzie będą nadrabiać zaległości. Zespół Jags ma zamiar wygrać szósty mecz z rzędu” – powiedział Wright.

Chociaż 49ers są faworytami zakładów, Wright jest pewny obrony Jaguarów, a Lawrence znajdzie sposób na zdobycie wystarczającej liczby punktów, aby zapewnić swojej drużynie zwycięstwo.

Jacksonville czai się jako uzasadnione zagrożenie w fazie play-off, biorąc pod uwagę talent w ich składzie, a zwycięstwo z San Francisco z pewnością postawiłoby ich na pierwszym planie w dyskusji na temat czasów, które mogą powiedzieć, że mają prawdziwą szansę na wygranie tego wszystkiego w tym roku.

NASTĘPNY:
Analityk składa odważne oświadczenie na temat Brocka Purdy’egoŹródło

Previous articleEva Longoria jest ładna i szykowna w nieoczekiwanej tweedowej stylizacji Chanel po oszałamiającej metamorfozie włosów
Next article10-latek postrzelił mamę za pomocą gogli VR

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here