(Zdjęcie: Ethan Miller/Getty Images)

Po zwolnieniu Josha McDanielsa drużyna Las Vegas Raiders rozegrała swój najlepszy mecz w sezonie NFL 2023, kiedy w 9. tygodniu zdominowała New York Giants.

Raiders pokonali Giants 30-6 i w sezonie przesunęli się na 4-5, dając sobie nadzieję, że uda im się dostać do play-offów.

Las Vegas ruszyło za ciosem już od pierwszej jazdy i znacznie łatwiej radziło sobie z Nowym Jorkiem po upadku Daniela Jonesa z powodu kontuzji.

Tommy DeVito zastąpił Jonesa i czuł się pod presją niemal przy każdym podaniu, gdy próbował wprowadzić Giants z powrotem do gry.

Było jasne, że srebrni i czarni grali ze znacznie większą energią i fizycznością po obu stronach piłki, odzyskując swoją tożsamość.

Wygląda jednak na to, że Josh Jacobs zachował się zbyt fizycznie, ponieważ Jonathan Jones CBS ukarał go grzywną za niepotrzebną szorstkość.

Na nagraniu Jacobs przejmuje piłkę od Aidana O’Connella i biegnie w lewo od linii wznowienia.

Przez krótką chwilę widać, jak opuszcza hełm i prowadzi nim, aby nawiązać kontakt z obrońcą, co było w tym sezonie punktem nacisku biura ligi.

Nie wygląda na to, żeby kontakt był zbyt duży, ale bezpieczeństwo i zdrowie graczy było gorącym tematem w ciągu ostatnich kilku sezonów i jest to przykład zaostrzenia zasad.

Jacobs i zespół prawdopodobnie nie docenią kary, ale w przyszłości obrońca z pewnością będzie ostrożniejszy w takich zagraniach.

NASTĘPNY:
Antonio Pierce w zabawny sposób przyznaje się do związku z Aidanem O’ConnellemŹródło

Previous articleZnaleziono dwa zaginione odcinki Doktora Who, ale ich opiekunowie są zbyt „przerażeni”, aby je zwrócić
Next articleWydaje się, że proeuropejska opozycja w Polsce jest gotowa wyprzeć populistów, ale przed nami pełne napięcia dni

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here