Home Sporty NFL Primer: 49ers mają nadzieję, że przybycie Chase’a Younga przyspieszy szybkie podania

NFL Primer: 49ers mają nadzieję, że przybycie Chase’a Younga przyspieszy szybkie podania

7
0

Próbując powrócić do sukcesów z początku sezonu, drużyna San Francisco 49ers otrzyma znaczny wzrost liczby gwiazd.

Oczekuje się, że zdobywca przepustki Chase Young, zdobyty w ramach umowy z Washington Commanders, która podpisała umowę z Washington Commanders, zadebiutuje w niedzielę, kiedy zespół wróci z tygodnia pożegnalnego, aby zagrać w Jacksonville. 49ers mogliby także mieć skrzydłowego Deebo Samuela, a pomocnika Trenta Williamsa wróciłby po kontuzji.

Bardzo potrzebują wsparcia. 49ers przegrali trzy mecze z rzędu po rozpoczęciu 5:0 i przedłużyli swoją passę zwycięstw w sezonie zasadniczym do 15. Spirala przed pożegnaniem była niezbyt przyjemnym przypomnieniem o wyzwaniach związanych z utrzymaniem się w czołówce.

„Przypomina się o tym prawie co tydzień w lidze” – powiedział trener Kyle Shanahan na konferencji prasowej w środku tygodnia. „Myślę, że minęło trochę czasu i nie otrzymaliśmy o tym przypomnienia. Myślę, że dobrze jest o tym przypomnieć. Ale zawsze mówię naszym chłopakom [that] klepanie po plecach czy hejtowanie to jedno i drugie, ponieważ nic z tego nie ma znaczenia, a jedno i drugie ma na ciebie wpływ. Nie możesz więc pozwolić, aby ci pomogli lub skrzywdzili, ponieważ tak naprawdę nie mają nic wspólnego z tym, co robimy na boisku.

Najlepsze typy na NFL na 10. tydzień: 49ers wkrótce wyzdrowieją

49ers oddali wybór w trzeciej rundzie na Younga, który był numerem 2 w drafcie na rok 2020, który w tym sezonie otrzymał pięć worków w siedmiu meczach dla Waszyngtonu. Doniesienia potransakcyjne rodziły pytania o zwyczajach pracy Younga i dyscyplina na boisku. Jednak Young ma mnóstwo motywacji, aby dołączyć do 49ers jako pośpieszne uzupełnienie byłego kolegi z drużyny Ohio State, Nicka Bosy, pomóc 49ers w potencjalnym ataku na mistrzostwo i szukać lukratywnego kontraktu jako potencjalny wolny agent w okresie poza sezonem.

W zeszłym tygodniu ćwiczył z 49ers i w niedzielę może odegrać znaczącą rolę.

„Myślę, że od razu wkroczy do akcji” – powiedziała Shanahan.

Zespół 49ers rozpoczął poślizg od porażki w szóstym tygodniu w Cleveland, podczas której kontuzjowani zostali Samuel, Williams i tylny obrońca Christian McCaffrey. Tylko Williamsowi udało się dokończyć tę partię. Jednak podczas gdy McCaffrey znajdował się w składzie w dwóch kolejnych meczach, Samuel i Williams byli nieaktywni. Samuel w zeszłym tygodniu intensywnie trenował i oczekuje się, że wróci po kontuzji barku. Williams wrócił do treningów w ograniczonym zakresie w czwartek i piątek i został uznany za wątpliwy ze względu na kontuzję kostki.

Rozgrywający drugiego roku Brock Purdy miał problemy w ostatnich trzech meczach, zanotował w sumie pięć przechwytów i trzy podania przyłożenia. 49ers muszą mieć nadzieję, że jeśli w ataku powróci do pełnej siły, Purdy odzyska magię swoich pierwszych 10 startów w sezonie zasadniczym NFL – wszystkich zwycięstw.

49ers stoją przed trudnym zadaniem przeciwko Jaguarom, którzy mają passę pięciu zwycięstw z rzędu i również pożegnają się z drużyną.

„Sezon jest zawsze tygodniowy” – powiedziała Shanahan. „I nie chodzi tu o bieganie czy coś w tym stylu. Chodzi o to, aby w tym tygodniu spróbować pokonać naprawdę dobrą drużynę piłkarską.

Tomasz aresztowany: Jak poinformowała policja w Kenner (Los Angeles), skrzydłowy drużyny New Orleans Saints, Michael Thomas, został oskarżony o wykroczenie po tym, jak został aresztowany w piątek w związku z rzekomym incydentem z pracownikiem budowlanym.

Według policji Thomas został zwolniony w piątek wieczorem, około trzech godzin po aresztowaniu. Został oskarżony o zwykłe pobicie i działanie przestępcze. Sprawa będzie rozpatrywana w Sądzie Burmistrza Kenner.

W niedzielę Saints grają z Minnesotą. Władze ligi NFL poinformowały w sobotę, że kontaktowały się ze Świętymi, ale odmówiły dalszych komentarzy. Liga nie podejmuje natychmiastowych działań w związku z aresztowaniem i zarzutami. Zespół powiedział w piątek, że był świadomy zdarzenia i zbiera informacje.

Policja stwierdziła, że ​​Thomas został „aresztowany bez incydentów” i „współpracował podczas policyjnego dochodzenia”. Do aresztowania doszło po tym, jak policja uzyskała zeznania pracownika, który pracował przy budowie domu w sąsiedztwie Thomasa.

Według policji pracownik powiedział, że Thomas „zaczął na niego wrzeszczeć w związku z parkowaniem przed jego domem i ustnie groził, że go skrzywdzi”. Jak podała policja, Thomas „zdenerwował się”, gdy pracownik zaczął nagrywać rzekome zdarzenie, podniósł cegłę i rzucił nią w przednią szybę ciężarówki, „powodując niewielkie lub żadne szkody”. Według relacji pracownika Thomas podszedł do niego i „wytrącił mu telefon z rąk, odepchnął go i powiedział, że nie chce, żeby go nagrywano” – podała policja.

Thomas to trzykrotny zawodnik Pro Bowl, który całą swoją karierę w NFL spędził w drużynie Saints, począwszy od 2016 roku. Dwukrotnie prowadził w lidze pod względem chwytów i raz pod względem zdobytych jardów. W sezonie ma na swoim koncie 38 chwytów na odległość 439 jardów i jedno przyłożenie.

Saints i Vikings notują w niedzielnym meczu identyczny bilans 5-4. Saints prowadzą w NFC South, a Vikings zajmują siódme i ostatnie miejsce w fazie play-off w NFC.

NFLPA niezadowolona z kar: JC Tretter, były ośrodek drużyny Cleveland Browns i Green Bay Packers, który pełni funkcję prezesa Stowarzyszenia Graczy NFL, zgłosił zastrzeżenia w zeszłym tygodniu do systemu karania zawodników za przewinienia na boisku.

„Nasi członkowie wyrażają swoje obawy zarówno prywatnie, jak i publicznie, że NFL nakłada nadmierne kary na graczy” – napisał Tretter na stronie internetowej związku. „Co więcej, liga ma kontrolę nad punktami nacisku i ich egzekwowaniem. Po prostu tworząc nowy punkt ciężkości, liga NFL może nałożyć na graczy setki rosnących kar. To podejście nie ma sensu i prowadzi do tego, że z kieszeni zawodników wypływają pieniądze na rzeczy, których często się ich szkoli”.

Byli gracze James Thrash i Derrick Brooks recenzują atuty zawodników dotyczące dyscypliny na boisku. Są oni mianowani wspólnie przez ligę i NFLPA.

Według Trettera jeden z graczy został ukarany grzywną w wysokości 50 000 dolarów po oskarżeniu go o udawanie wstrząśnienia mózgu. Tretter napisał, że kara została uchylona w wyniku odwołania.

„Personel medyczny zespołu kazał mu zejść na boisko” – napisał Tretter. „Wyszedł z meczu na badanie wstrząśnienia mózgu, które było wymagane… z powodu uderzenia zawodnika w głowę. Został oceniony pod kątem wstrząśnienia mózgu i opuścił dwie kolejne serie. Pomimo nacisku na samodzielne zgłaszanie przez graczy najpoważniejszych kontuzji, liga NFL ustaliła w procesie przeglądu, że uzasadniona jest grzywna w wysokości 50 000 dolarów. Po jego apelacji i ta kara została w całości uchylona.”

Jedna kluczowa rzecz, którą należy wiedzieć o każdym meczu NFL w 10. tygodniu

Efekt zmiany protokołu: Allen Sills, główny lekarz ligi NFL, powiedział w zeszłym tygodniu, że zmiany w protokołach dotyczących wstrząśnienia mózgu – wprowadzone w zeszłym sezonie w odpowiedzi na kontuzję głowy, której doznał rozgrywający Miami Dolphins Tua Tagovailoa – wpłynęły na ocenę niektórych zawodników.

W ramach tej zmiany lekarze nie będą już mogli dopuścić zawodnika do powrotu do gry, jeśli wykaże on nieprawidłową równowagę, stabilność lub koordynację ruchową, tak jak zrobił to Tagovailoa, gdy potknął się po uderzeniu w pierwszej połowie meczu przeciwko Buffalo Bills we wrześniu 2022 roku.

Przed tą modyfikacją zawodnik wykazujący „dużą niestabilność motoryczną” mógł zostać dopuszczony do gry ponownie, jeśli lekarze ustalili, że niestabilność nie jest spowodowana neurologicznie. W ramach zmiany ogłoszonej w październiku 2022 r. ligi NFL i NFLPA stwierdziły, że ataksja została dodana do listy obowiązkowych objawów „no-go”. Definiuje się to jako „zaburzenia równowagi/stabilności, koordynację ruchową lub dysfunkcję mowy spowodowane problemami neurologicznymi” – stwierdziły liga i związek.

„Widzieliśmy sytuacje, w których u graczy zdiagnozowano wstrząśnienie mózgu spowodowane ataksją” – powiedział Sills w czwartek podczas wideokonferencji prasowej. „Ta zmiana dotycząca ataksji, którą wprowadziliśmy w zeszłym roku, jest obecnie jednym z naszych kryteriów nie do przyjęcia, co oznacza po prostu, że wystarczy postawić diagnozę wstrząśnienia mózgu i usunąć gracza z gry. Widzieliśmy więc, że to się pojawiło. Dużo trenowaliśmy w tym zakresie.”

Zmiana procesu wersji roboczej: W zeszłym tygodniu liga NFL wprowadziła zmiany w procesie oceny zawodników przed draftem. Liga poinformowała drużyny, że uczniowie niższej klasy z college’u, którzy zadeklarują, że kwalifikują się do draftu, będą mogli wziąć udział w posezonowych meczach gwiazd, takich jak Senior Bowl, East-West Shrine Bowl i HBCU Legacy Bowl.

W tej grupie mogą znaleźć się rozgrywający z południowej Kalifornii Caleb Williams, rozgrywający z Północnej Karoliny Drake Maye i skrzydłowy stanu Ohio Marvin Harrison Jr. w tym sezonie.

W zeszłym roku 69 uczniów z niższych klas otrzymało uprawnienia do draftu do NFL.

„Budowaliśmy naszą radę z uczniami z niższych klas, spodziewając się takiego potencjalnego zdarzenia” – Jim Nagy, dyrektor wykonawczy Senior Bowl, napisał w zeszłym tygodniu w mediach społecznościowych.

Patrioci w Niemczech: New England Patriots przegrali pięć z ostatnich sześciu i ustanowili rekord 2-7 w meczu w Niemczech przeciwko Indianapolis Colts o 9:30 czasu wschodniego w niedzielę.

Nieszczęścia Patriots wywołały coraz większe spekulacje na temat przyszłości Billa Belichicka, trenera drużyny, która sześciokrotnie zdobyła Super Bowl. Właściciel Patriots, Robert Kraft, publicznie milczy na ten temat. Niewiele osób w lidze wierzy, że zostanie rozstrzygnięte przed końcem sezonu, nawet jeśli rozważane będzie rozstanie.

Niedzielne zawody są ostatnim z pięciu międzynarodowych meczów NFL w tym sezonie.

CJ Stroud to najlepszy debiutant NFL i lekcja dla innych drużyn

Kruki przed testami: Baltimore pokonało Detroit Lions i Seattle Seahawks łącznie 75-9, wygrywając dwa ostatnie mecze u siebie.

Gospodarze będą gościć dwóch przeciwników AFC North, Browns i Cincinnati Bengals, na stadionie M&T Bank w ciągu pięciu dni, rozpoczynających się w niedzielę.

Browns przystąpią do niedzielnego pojedynku z trzema zwycięstwami w czterech ostatnich meczach. Rozgrywający Deshaun Watson spisał się dobrze po zwycięstwie nad Arizona Cardinals w zeszłą niedzielę po tym, jak opuścił większość poprzednich czterech meczów z powodu kontuzji barku. Jednak linię ofensywną Brownsów wyczerpują kontuzje, a Ravens prowadzą w NFL z 35 workami.

Wszystkie cztery drużyny AFC North rozpoczną niedzielę z pozycjami w play-offach. Kruki są drugim zalążkiem konferencji; Trzy miejsca z dziką kartą posiadają Pittsburgh Steelers, Browns i Bengals.

Powrót Kylera Murraya: Rozgrywający powróci do składu drużyny Arizona Cardinals w niedzielę po tym, jak w grudniu doznał zerwania więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie.

Trener Jonathan Gannon ogłosił w piątek, że Murray rozpocznie niedzielę przeciwko przyjezdnemu Atlanta Falcons. Cardinals przegrali 12 z 13 meczów od kontuzji Murraya i mają w tym sezonie bilans 1-8.Źródło

Previous articleJames Cameron prawie nie wybrał Leonardo DiCaprio i Kate Winslet do głównych ról w „Titanicu”
Next articleNelly Cheboi, która tworzy laboratoria komputerowe dla kenijskich uczniów, została Bohaterką Roku CNN

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here