Paolo Hernandez z Mapui – ZDJĘCIE NCAA

MANILA, Filipiny — Wystarczy spojrzeć na statystyki, aby Paolo Hernandez z Mapui rozegrał niezapomniany mecz w niedzielnym meczu z San Beda.

Przecież Hernandez zakończył mecz z zaledwie czterema punktami, trafiając 1 z 5 strzałów z gry i trzema stratami.

Liczby nie mówią jednak całej historii, gdyż samotny gol z gry Hernandeza był najpiękniejszym strzałem w meczu, który trafił za trzy punkty z lewego skrzydła w końcówce meczu i wygrał dla Mapui nad San Beda 71-69.

Zwycięzca meczu nie miałby jednak miejsca, gdyby nie zaufanie trenerów.

“Zaufanie. Nie ma w tym nic innego. Moi trenerzy mi ufają, więc po prostu im się odwdzięczam” – powiedział w niedzielę obrońca po filipińsku na stadionie San Juan Arena.

„Po prostu odwdzięczam się im, nawet jeśli miałem tak wiele uchybień. Przyznam, że miałem straty i nie trafiałem rzuty wolne. Zasadniczo nie mogłem poprowadzić mojego zespołu, więc gdy gra była zagrożona, ten strzał był od Pana, ponieważ nawet ja nie wiedziałem, czy wpadnie w bramkę. Po prostu ufam swojemu strzałowi, niezależnie od tego, co się stanie.

Trener Randy Alcantara nie był specjalnie zaskoczony, gdy Hernandez, pomimo swoich zmagań, zdobył kartę 12-3, która wypchnęła Cardinals na pierwsze miejsce.

„Moje zaufanie do niego nie osłabnie. Miał problemy, miał straty, ale cały czas z nim rozmawialiśmy, więc kiedy nadszedł czas, powiedzieliśmy mu, że to jego. Niezależnie od tego, czy wejdzie do składu, czy nie, jeśli nadejdzie krytyczny moment, on musi tam być” – powiedział Alcantara.

„Ten strzał miał wpaść, ponieważ ćwiczy go codziennie”.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleOryginalny aktor grany przez Bobę Fetta miał jeden problem z wydaniami specjalnymi Gwiezdnych Wojen
Next articleKing pays tribute to Britain's war dead: Charles unites the nation as he leads Remembrance Sunday service at the Cenotaph, with royals, senior politicians and dignitaries laying poppy wreaths to honour the fallen – hours after protest violence in London

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here