Kolegium św. Ludwika Miggy Corteza z Benilde uderza w Letran.-NCAA ZDJĘCIE

MANILA, Filipiny — Szkoła wyższa St. Benilde wzmocniła swoje nadzieje w Final Four po zdominowaniu rywala Letrana (72-54) w niedzielę na stadionie San Juan Arena.

Blazers utrzymali trzecie miejsce z bilansem 11-6, zyskując przewagę w połowie meczu nad czwartym z rzędu San Bedą (10-6).

Miggy Corteza i Mark Sangco zdobyli dla Benilde po 13 punktów, a Migs Oczon wbił cztery kosze z głębi serca, zdobywając 12 punktów.

Kobe Monje był jedynym dwucyfrowym strzelcem drużyny Knights, notując niemal double-double w postaci 18 punktów i dziewięciu zbiórek.

Tymczasem Lyceum zdobyło ostatnią motywację do dwóch zwycięstw po pokonaniu Arellano 98-86.

Piraci, którzy poprawili swój bilans do 13-4, nigdy nie przegrywali i prowadzili aż 17.

Mclaude Guadaña i John Barba zdobyli po 17 punktów dla Lyceum. Shawn Umali zdobył 15 punktów, a Enoch Valdez zaliczył double-double z 11 punktami i 15 zbiórkami.

20-punktowa passa Jade Talampas została zmarnowana, a 17-punktowe zdobycze Lorenza Capulonga dla Chiefs zakończyły sezon porażką w pięciu meczach i kartką 2-16.


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Źródło

Previous articleWzmacniacz sygnału iPhone’a i Androida: 10 technik poprawiających sygnał telefonu komórkowego – CNET
Next articlePropalestyński tłum atakuje domy i biura parlamentarzystów Partii Pracy, którzy odmówili poparcia wezwań do zawieszenia broni w Gazie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here