Kelly Oubre Jr. z drużyny Philadelphia 76ers gra podczas meczu koszykówki NBA, który odbędzie się w środę, 8 listopada 2023 r. w Filadelfii. (AP Photo/Matt Slocum)

FILADELFIA — Strażnik 76ers Kelly Oubre Jr. złamał żebro, gdy został uderzony przez pojazd, który uciekł z miejsca zdarzenia w sobotę wieczorem w centrum Filadelfii, podały władze.

27-letni Oubre po uderzeniu został przewieziony do szpitala w stabilnym stanie, skąd kilka godzin później został zwolniony.

Zespół oficjalnie wykluczył Oubre z niedzielnego meczu u siebie z Indiana Pacers i w oświadczeniu oświadczył, że zostanie ponownie oceniony za około tydzień.

„Wrócił do domu i ma się dobrze” – powiedział główny trener Sixers Nick Nurse podczas sesji medialnej przed meczem. „To dość traumatyczne wydarzenie (ale) on jest w domu i odpoczywa dość wygodnie. Właśnie tam teraz jesteśmy.”

Oubre ma powrócić do ośrodka treningowego zespołu w charakterze obserwatora we wtorek, zanim zostanie ponownie zbadany w celu ustalenia harmonogramu ewentualnego powrotu, powiedziała Nurse. Kontuzja nie jest uważana za koniec sezonu.

„Ma nastawienie w stylu: «Wrócę, zanim się obejrzysz»” – powiedziała pielęgniarka. „To dla niego świetny początek”.

Oubre szedł w pobliżu swojego domu około 19:20 w sobotę i kierował się ulicą na zachód, gdy pojazd jadący w tym samym kierunku „z dużą prędkością” próbował skręcić na południe, w ulicę, przez którą przechodził. Jak poinformowała w niedzielę policja, pojazd uderzył go „w górną część klatki piersiowej lusterkiem po stronie kierowcy”.

Samochód, opisany jako srebrny, jechał dalej na południe i uciekł z miejsca zdarzenia. Medycy ze straży pożarnej zabrali Oubre do szpitala uniwersyteckiego Thomasa Jeffersona „w stabilnym stanie, ze złamanym żebrem oraz obrażeniami biodra i prawej nogi” – podała policja, dodając, że dochodzenie jest w toku.

Oubre ma swój pierwszy sezon w 76ers i w pierwszych ośmiu meczach notował średnio 16,8 punktu. W drafcie 2015 zajął 15. miejsce i grał z czterema innymi zespołami.

„Szkoda, że ​​jego tendencja wzrostowa zmierza ku dobremu sezonowi i tak dalej” – powiedziała Nurse. „To dla mnie trochę kłopotliwe, że mu się to przydarzyło – facet, który potrzebował przerwy, dostał ją i zrobił wszystko, co mógł, aby sobie odpocząć. A zatem, aby tak się stało, to również stawia sprawę w odpowiedniej perspektywie.”


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się pomyślnie.Źródło

Previous articleEmily Elizabeth w bikini sprawia, że ​​jej majątek odbija się w nowym filmie!
Next articleINQToday: Leila De Lima została zwolniona za kaucją i po prawie siedmiu latach zwolniona z aresztu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here